Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Hilvan Karacurun'da 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
13628
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
145m2
Ada:
89
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
23
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Şanlıurfa İli, Hilvan İlçesi, Karacurun mahallesi, 67. Sokak, No: 4, Kat: 2 BB:9

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 352,89 m2 yüzölçümü büyüklüğüne sahip olan 89 ada 23 parsel üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 3B yapı sınıfında inşa edilmiştir. Bina; zemin, 2 normal kat olmak üzere toplam 3 katlıdır. Kat irtifakına esas mimari projesine göre yapının zemin katında; 5 adet dükkan, normal katların her birinde 2 şer adet mesken olmak üzere, bina genelinde toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş, zemin kat kotlarından, güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina girişinde demir doğrama kapı bulunmaktadır. Binanın kat holleri ve giriş holünün zemini mermer kaplama olup, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın merdivenleri mermer, kat holleri ve giriş holü duvarları plastik boya ile boyalıdır. Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Kapalı otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma soba ile yapılmaktadır. Bina kısmen bakımlı olup, inşai özellikleri normal durumdadır. 9 bağımsız bölüm nolu daire onaylı mimari projesine göre 2. normal katta, konumlu olup 2 yöne (kuzey-güney-batı) cephelidir. Taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre brüt yaklaşık 145 m2 kullanım alanlı; antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC ve 1 balkon hacmi olarak planlanmıştır. 

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Hilvan İlçesi, Karacurun mahallesi, 67. Sokak, No: 4, Kat: 2, 9 bağımsız bölüm numaralı 4 kapı numaralı adreste yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım tarifi; Bölgenin ana ulaşım yollarından olan Cengiz Topel Caddesi batı istikametinde ilerlerken sol tarafta kalan İzollu Bozan caddesine dönülüp 70 metre yol alındıktan sonra sağa, 67. Sokak a girilip sokak boyunca batıya doğru 25 m yol aldıktan sonra sağda no:4 kapı numaralı apartmanda konumlu konu taşınmaza ulaşılır. Yakın çevresinde; Zubeyde Hanım Anaokulu, Cumhuriyet İ.Ö.Okulu, Eski Cami, İzollu Bozan Bey caddesi bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölge, şehir merkezine göreceli olarak uzak konumda olup, yapılaşma açısından alt gelir grupları tarafından rağbet görmektedir. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar orta mesafelerde karşılanabilmektedir. Taşınmazın çevresinde genellikle 1-5 katlı mesken olarak kullanılan binalar bulunmaktadır. 

Not: Taşınmaza ait ruhsat tespit edilememiştir.

Not : Yapı orta hasarlıdır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.