COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Hilvan Karacurun'da 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 156m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13628
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 156m2
Ada 89
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şanlıurfa İli, Hilvan İlçesi, Karacurun mahallesi, 67. Sokak, No: 4, Kat: 2 BB:9

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 352,89 m2 yüzölçümü büyüklüğüne sahip olan 89 ada 23 parsel üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 3B yapı sınıfında inşa edilmiştir. Bina; zemin, 2 normal kat olmak üzere toplam 3 katlıdır. Kat irtifakına esas mimari projesine göre yapının zemin katında; 5 adet dükkan, normal katların her birinde 2 şer adet mesken olmak üzere, bina genelinde toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş, zemin kat kotlarından, güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina girişinde demir doğrama kapı bulunmaktadır. Binanın kat holleri ve giriş holünün zemini mermer kaplama olup, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın merdivenleri mermer, kat holleri ve giriş holü duvarları plastik boya ile boyalıdır. Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Kapalı otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma soba ile yapılmaktadır. Bina kısmen bakımlı olup, inşai özellikleri normal durumdadır. 9 bağımsız bölüm nolu daire onaylı mimari projesine göre 2. normal katta, konumlu olup 2 yöne (kuzey-güney-batı) cephelidir. Taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre brüt yaklaşık 156 m2 kullanım alanlı; antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC ve 1 balkon hacmi olarak planlanmıştır. 

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Hilvan İlçesi, Karacurun mahallesi, 67. Sokak, No: 4, Kat: 2, 9 bağımsız bölüm numaralı 4 kapı numaralı adreste yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım tarifi; Bölgenin ana ulaşım yollarından olan Cengiz Topel Caddesi batı istikametinde ilerlerken sol tarafta kalan İzollu Bozan caddesine dönülüp 70 metre yol alındıktan sonra sağa, 67. Sokak a girilip sokak boyunca batıya doğru 25 m yol aldıktan sonra sağda no:4 kapı numaralı apartmanda konumlu konu taşınmaza ulaşılır. Yakın çevresinde; Zubeyde Hanım Anaokulu, Cumhuriyet İ.Ö.Okulu, Eski Cami, İzollu Bozan Bey caddesi bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölge, şehir merkezine göreceli olarak uzak konumda olup, yapılaşma açısından alt gelir grupları tarafından rağbet görmektedir. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar orta mesafelerde karşılanabilmektedir. Taşınmazın çevresinde genellikle 1-5 katlı mesken olarak kullanılan binalar bulunmaktadır. 

Not: Taşınmaza ait ruhsat tespit edilememiştir.