1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Değerinde tapu satmanın en hızlı yolu

Tapu.com üzerinden gayrimenkullerinizi satmak ister misiniz?
Bilgilerinizi bırakın iletişime geçelim.

Neden Tapu.com’da Satmalıyım?

Nasıl Tapu Satarım?

İletişime Geçelim
İletişime Geçelim

Gayrimenkul/gayrimenkullerinizle ilgili bilgileri ve iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Süreci konuşup, planlamaları birlikte yapalım.

Tapunuzu Satalım
Tapunuzu Satalım

Açık artırma veya pazarlık yöntemiyle satılmak üzere tapunuzu sitemize ekleyelim. Dijital pazarlamasını desteğimizle tapunuzu alıcılarla buluşturalım. Alıcılarla çağrı merkezimiz çalışanları süreci ilerletsin, yer gösterimi ve randevularınızı gerçekleştirelim.

Onay Verin
Onay Verin

Pazarlık yöntemiyle verilen teklifi anında öğrenirsiniz. Açık artırmanıza gelen tekliflerden de anında haberdar olup, gelen teklifleri inceleyebilirsiniz. Açık artırma kapandıktan sonra teklifini onaylayacağınız alıcı ile bir sonraki süreç olan tapu devrine geçerseniz.

Tapu Devrinde Profesyonel Destek
Tapu Devrinde Profesyonel Destek

Onay süreci tamamlandıktan sonra tapu devrine kadar hem sizin hem de alıcının yanında oluruz. Böylece tüm evraklar ve süreç eksiksiz bir şekilde hazır olur. Size tapu dairesine gelmek, paranızı almak ve tapunuzu devretmek kalır.

En Çok Merak Ettikleriniz!

Yapmanız gereken sadece, satmak istediğiniz mülke ait kısa bilgi formunu doldurup, iletişim bilgilerinizi bize göndermek. Ardından çağrı merkezimizdeki uzmanlarımız sizi arayarak hem sistemi daha detaylı anlatacak hem de mülkünüz/mülklerinizle ilgili yaptığımız değerlemeyi sizinle paylaşacaklar.

Ekspertiz raporu, gayrimenkulün yaş, konum, metrekare gibi özelliklerine göre değerinin belirlendiği rapordur. Kısaca, gayrimenkulün piyasa değeridir. Bu değer biçme işlemini lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanları yapar.

Hizmet bedeli alıcı adaylarının ciddiyetini kanıtladığı ve teklif verebilmek için Tapu.com'a ödediği bedeldir.

Tapu.com bugün Türkiye’de birçok banka, vakıf ve kuruluşun gayrimenkul satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.