Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Değerinde gayrimenkul
almanın  
en güvenilir
 
yolu
Tapu.com’la aradığınız mülkü kolayca,
gerçek fiyatına alın!
Neden Tapu.com?
Gerçek bilgilerle doğru kararlar verirsiniz

Mülkle ilgili bilgilerin kontrol sürecinin ne kadar zor ve zaman alıcı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden, mülk sahibinin ilettiği bilgilere ek olarak ilgili belediyelerden teyit alarak ve yerinde tespitler yaparak mülkle ilgili en doğru bilgileri sunuyoruz.

Evin tüm özelliklerinden ilk andan haberdar ederek, sonrasında sürpriz yaşanmasını engelliyoruz.

Fiyat şeffaflığıyla gerçek değerini ödersiniz

Gayrimenkul alırken “acaba değerinin üzerinde mi ödüyorum?” sorusunun yarattığı hissi gayet iyi biliyor ve sizi bu çıkmazdan kurtarmak istiyoruz. Bu sebeple tapu.com’da mülk fiyatlarındaki değişikliği tüm şeffaflığıyla gösteriyoruz.

Ayrıca; açık artırma ve pazarlık yapma opsiyonlarıyla gayrimenkulün değerini siz belirliyorsunuz, teklif verme özgürlüğünüz daima var!

İlk andan satın alma sürecine dek uzman desteğimizle ilerlersiniz

Beğendiğiniz gayrimenkullerle ilgili her sorunuzu uzman gayrimenkul danışmanlarımız ve satış ekibimizle cevaplıyoruz. Aklınıza takılan her konuda yanınızdayız.

Mülkünüzü tapu.com’la aldığınızda;

İnternette beğendiğiniz gayrimenkulü gerçek hayatta gördüğünüzde hiçbir sürprizle karşılaşmaz, “değerinden fazla mı ödüyorum” huzursuzluğu yaşamaz, aklınızdaki cevapsız sorularla emin olmadan bir karar vermek zorunda kalmazsınız.

Mülkünüzü gerçek bilgilerle fiyat şeffaflığı sunan bir ortamda tüm sorularınız cevaplanarak bulur, hayalinizdeki tapuya en güvenilir şekilde ulaşırsınız!

Peki ama nasıl?
Binlerce tapu içerisinden hayalinizdeki tapuyu bulun
Aradığınız özelliklere uygun gayrimenkulle ilgili tüm detaylara sitemizden ulaşın. Ücretsiz randevu alarak gayrimenkulü görün.
Aklınızdaki tüm soruları sorun, biz cevaplayalım
Gayrimenkul ile ilgili aklınıza takılanlar olursa; iletişim bilginizi bırakın, uzman satış danışmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlasın.
Teklifinizi 7/24 dilediğiniz yerden online olarak yapın!

Beğendiğiniz tapuları takip edin, fiyat değişiklikleri ve verilen tüm tekliflerden haberdar olun.

Teklif vermek isterseniz yanlızca hizmet bedeli peşinatı ödeyerek teklif verin.

Tapu devri dahil tüm süreçte yanınızda olalım
Teklifiniz kazandığında sizi satıcı ile buluşturup tüm satış işlemlerinde yardımcı olalım.
Bugüne dek;
81
81 farklı ilde gerçekleşen tapu devirleri
572
572 farklı ilçede tapu devri
450+
Türkiye'nin dört bir yanındaki satıcılara ulaşan aracı sayımız
6000+
Tapu.com desteğiyle 6000’den fazla tapu devri
Tapu.com ile aradığı gayrimenkule sahip olanlar;
“Tapu.com'u araştırdım. Bankalardan referansını aldım, dürüst bir firma olduğu, tapuyu imza şekline getirinceye dek hepsiyle ilgilendiği söylendi.”
Atilla Altuntaş
Esnaf - Çankırı
“175.000 TL'ye aldık, şu anda satsak 350.000'e kesinlikle vermem çünkü dört dörtlük bir ev!”
Bekir Yentürk
Esnaf - Konya
“Fiyatı da piyasadan daha uyguna aldık. 64.500 TL'ye aldım, şu an 150.000 TL falan eder.”
Hacı Bekir Temiz
Baklava Ustası - Gelibolu
“Hemen başvurdum, teklifi verdim. Bu paraya gayet iyi bir yer alabildiğimi düşündüğüm için çok mutluyum.”
Yaprak Sandalcı
Piyano Öğretmeni - İstanbul
Sık Sorulan Sorular
Yeni nesil emlak pazar yeri Tapu.com’a neden güvenmeliyim?
2015 yılından beri gayrimenkullerin doğru piyasa değerini bulmasını sağlayıp yeni sahipleriyle buluşturuyoruz. Bunu yaparken standart fiyatlama yöntemlerinin yerine alıcının teklifiyle şekillenen bir süreç yürütüyoruz. Alıcılar için güvenilirlik ve şeffaflık, satıcılar için ise hız sağlıyoruz. Bugüne kadar 5.000’den fazla tapu devri ile 620 Milyon TL üzerinde gayrimenkulün satışına aracılık ettik. Bilgi şeffaflığı ilkesiyle hem mülk sahibine hem alıcı adayına güvenli alışveriş ortamı sağlıyor, sadece onaylı ve ciddi alıcıların mülklere verdiği teklifler satıcıya iletiyoruz.
İlgilendiğim gayrimenkulle ilgili nasıl daha fazla bilgi alabilirim?
Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
Gayrimenkullerle ilgili bilgiler teyit edilmiş bilgiler mi?
Gayrimenkullere ait bilgiler mülk sahibinin ilettiği bilgilere ek olarak ilgili belediyelerden teyit alınarak yerinde tespitler yapılarak edinilen bilgilerdir. Zaman içerisinde gerçekleşebilecek olası değişiklikler için alıcıların teklif aşamasında bilgileri teyit etmesi gerekmektedir.
Hizmet bedeli peşinatı nedir?

Tapu.com üzerinden teklif verebilmesi ve ciddi bir alıcı olunduğunun gösterilmesi için hizmet bedelinin belirli bir oranı açık artırmaya teklif yapma sürecinde ödenir. Bu oran “Hizmet Bedeli Peşinatı”dır.

Açık artırmayı kazanamadığınız takdirde, yalnızca açık artırma ile teklif verilen tapular için “Hizmet Bedeli Peşinatı”ndan “Platform Kullanım Bedeli” düşülerek iadesi gerçekleştirilir. Platform kullanım bedeli yalnızca açık artırma ile teklif verilen tapular için tahsil edilir.

Platform Kullanım Bedeli Nedir?

Açık artırmaya teklif verebilmek için ödenmesi gereken tutardır. Teklif verirken ödenen Hizmet Bedeli Peşinatı içerisinden tahsil edilir. Tüm açık artırma katılımcılardan alınır, iadesi gerçekleşmez.

Teklif vermeden önce gayrimenkulü görebilir miyim?
İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.
İlgilendiğim gayrimenkulü nasıl satın alacağım?
Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Değerlendirme sonucu tarafınıza bildirilir.
Teklifimi verdikten sonraki süreç nasıl ilerliyor?
Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur.
Teklifim onaylandığında ödemeyi tapu.com üzerinden mi gerçekleştireceğim?
Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.
Satılacak mülkünüz de mi var?
Mülkünüzün satış sürecinde de tapu.com hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz!
Şimdi Keşfedin