Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şişli Kuştepe'de Hisseli Bina

Şirketten 4 17m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21840
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
17m2
Ada:
8967
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
7/24
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kuştepe Mahallesi, Köz Sokak, No: 98, Şişli / İstanbu

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz İstanbul ili , Şişli İlçesi, Kuştepe Mahallesi, Köz Sokak’ta yer alan 8967 ada 23 parselde konumlu 61,33 m² alanlı ve "Arsa" nitelikli taşınmazdır. Taşınmaz, Tomurcuk Sokak üzerinden Kuştepe yönünde ilerlenirken Köz Sokak'a bağlandıktan yaklaşık 350 m. sonra sağ tarafta konumlu bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü, Trump Towers AVM ile benzer nitelikte üzerinde ruhsatsız yapılar bulunan arsalar mevcuttur.

Taşınmaz; 8967 ada 23 parsel olarak 61,33 m² yüz ölçümlü "Arsa" niteliğinde üzerinde 3 katlı, ruhsatsız ve bitişik nizam bir yapı bulunan arsadır. Yerinde yapılan incelemede parsel üzerinde konut olarak kullanıldığı görülen 3 katlı ruhsatsız bir yapı mevcuttur. Dışarıdan yapılan gözlemler ve uydu görüntüsü üzerinden yapılan ölçümlere göre, yapının zemin ve 1. katının 45’er m², 2. katının ise brüt 30 m² alanlı olduğu tespit edilmiştir. Mevcut durumda parsel üzerinde yer alan yapı toplam brüt 120 m² alanlıdır. Arsa yol kotunda düz bir zemine sahiptir. Arsa Köz Sokak’a ve yan parsellere cepheli durumdadır.

Not : Şişli Kuştepe Mahallesine ait Gecekondu Önleme Bölgesi'nde kaldığı ve imar uygulamalarına kapalı olduğu bilgisi şifahen alınmıştır. 

Taşınmaz 7/24 hisseli  olup 17,79 m2 hisseye düşen paydır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir.Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.