COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tapu.com ARACILAR KULÜBÜ

Tapu.com Aracılar Kulübü’ne ücretsiz üye ol hem portföyünü hem alıcı havuzunu genişleterek kazan.

Kulübe ücretsiz üye ol

Emlakçılara para harcatmadan, onlara para kazandırmaya çalışan tek platform tapu.com sayesinde;

Tapu.com’un tek yetkili olduğu banka ve şirket gayrimenkullerinin satışına aracılık ederek gelir elde edebilirsin.

Tapu.com’daki alıcıların bölgendeki arayışlarını görebilir, portföyündeki gayrimenkulleri uygun alıcılarla buluşturabilirsin.

Nasıl Kullanırım?

Bilgisayarımda Nasıl Kullanırım?

Telefonumda Nasıl Kullanırım?

Banka Gayrimenkullerini Nasıl Satarım?

Kulübe ücretsiz üye ol

Tapu.com Aracılar Kulübü’ne üye olmak için tek şart fatura kesebileceğin bir şirketinin olmasıdır. Tapu.com; aracılık ettiğin satışlar sonrası sana komisyonunu ödeyebilmek için mutlaka komisyon bedeli tutarında fatura talep etmektedir.

Kulübe ücretsiz üye ol
Bölgendeki tapuları incele

Tapu.com birçok banka ve şirketin tek satış yetkilisidir. Bu yüzden Türkiye’nin her yerinden binlerce gayrimenkul sürekli sitemizde satışa çıkmaktadır. Sana özel ‘Bölgemdeki Gayrimenkuller” seçeneği ile aracılar kulübüne açık olan tapuları inceleyebilir, dilersen yeni tapular satışa çıktıkça SMS ile haberdar olma seçeneğini de kullanabilirsin.

Alıcını bul, indirim kodunu gönder

Sitemizdeki aracılar kulübüne açık tapulardan birine alıcı bulduğunda tek yapman gereken; tapunun sayfasındaki kod gönderme alanına müşterinin ad-soyad ve telefonunu yazarak ona, hizmet bedeli üzerinden %10 indirim sağlayacak bir kod göndermektir. Müşterin indirimi almak için bu kodu kullanacak, biz de kod kullanıldığında teklifin senin kanalınla geldiğini anlayacağız.

Ödemeni al

Tapu.com olarak hizmet bedelimizi teklif verilirken alıyoruz. Teklif onaylanıp müşterin tapu devrini gerçekleştirdiğinde aldığımız hizmet bedelinin yarısını seninle paylaşıyoruz. Tabi bunun için fatura almamızın şart olduğunu tekrar hatırlatalım. Tüm tapuların hizmet bedeli kendisine özeldir ve bu bedeli tapunun detay sayfasında görebilirsin.