Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Haliliye Hamidiye Mahallesi'nde Hisseli 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 13m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22972
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
13m2
Ada:
7111
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
3/32
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
24
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

HAMİDİYE MAH, 264. SK, MERVE APT, NO: 16, K: 2, D: 3 HALİLİYE/ŞANLIURFA

Açıklama

Özellikler: Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Hamidiye Mahallesi, 264. Sokak, Merve Apartmanı, 2. Kat, Daire: 3 adresinde kain; tapuda Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Hamidiye Mahallesi, 7111 ada, 553,87 m2 yüzölçümlü, 4 numaralı parselde kayıtlı, 20/180 arsa paylı, B Blok, 1. katta yer alan, (3) bağımsız bölüm numaralı dairedir. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 553,87 m² yüz ölçümlü arsa üzerine 2 bloklu bir site şeklinde inşa edilmiştir. Konu taşınmazın içerisinde yer aldığı B blok; betonarme karkas sistemle ikiz nizamda bodrum + zemin + 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kat olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Onaylı projesine göre bodrum katta; 1 adet daire ve sığınak, zemin katta; 1 adet daire, normal katların her birer adet daire olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binaya, doğu cepheden, bodrum kat seviyesinden yol kotundan girilir. Bina giriş kapısı camlı demir kapıdır. Siteni etrafı duvarlar ile çevrilmiş olup, bahçe düzenlemesi yapılmıştır. Bina da doğalgaz tesisatı mevcuttur.

Konu taşınmaz onaylı projesine göre salon, 3, oda, mutfak, banyo, lv+wc, antre, hol ve 4 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 146,00 m² alanlıdır.

Not: Taşınmazın 3/32 hissesine denk gelen 13,68 m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.