Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Bağlar Öz Çağdaş Kooperatif'te Hisseli 2+1 Daire

Şirketten 2 + 1 85m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22647
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
85m2
Ada:
0
Parsel:
5932
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/3
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Bağcılar Mah. 1076. Sok. Öz Çağdaş Koop.No: 12 C İç Kapı No: 3 BAĞLAR

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Bağcılar Mah. 1076. Sok. Öz Çağdaş Koop. No: 12 C İç Kapı No: 3 BAĞLAR / DİYARBAKIR posta adresinde yer almaktadır. Konu taşınmaz; 5932 parsel, 7786,00 m² imar parseli üzerinde, A, B, C, D, E, F ve G blok olmak üzere 7 bloklu sitenin C bloğunda yer almaktadır. Site içerisinde açık otopark bulunmaktadır. Ana taşınmaz; betonarme karkas yapı tarzında, 3-B yapı sınıfında inşa edilmiştir. Binanın cepheleri dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina girişi kuzeydoğu cephede ve zemin katta yer almaktadır. Giriş kapısı camlı demir doğramadır. Taşınmazın konumlandığı C bloğun zemin katında 4 adet daire ve bina girişi, 1. ila 3. normal katların her birinde 4 daire olacak şekilde binada toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü ve kat sahanlık zeminleri karo mozaik, duvarları boyalıdır. Binada, ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılmaktadır.

C blok 3 no.lu bağımsız bölüm; binanın zemin katında, binaya ana giriş kapısı yönünden bakıldığında sol ön tarafta kalmakta (kuzeydoğu ve güneydoğu cepheli) olup, kullanım alanı 85 m² dir. Bağımsız bölüm; 2 oda, salon, antre, hol, mutfak, banyo, tuvalet ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Not: Taşınmazın 1/3 hissesi satılıktır. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Not : Hasar tespit raporunda taşınmazın yer aldığı binanın Az Hasarlı olduğu belirtilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.