Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Beyoğlu Kaptanpaşa'da Hisseli 76 m2 Daire

Şirketten 2 + 1 76m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21704
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
76m2
Ada:
1450
Parsel:
78
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/4
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
02.04.2015
Ruhsat Tarihi:
29.08.2013
Konut Tipi:
Yüksek Giriş
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kaptanpaşa Mahallesi, Kalafatçı Yusuf Sokak, Kalfa Apartmanı, No: 29, Daire: 3, Beyoğlu/ İstanbul

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz İstanbul ili, Beyoğlu ilçesi Kaptanpaşa mahallesi 1450 ada 78 parselde konumlu 3 numaralı bağımsız bölümdür. Projesine göre zemin katta, bina giriş yönüne göre sol cephede yer almaktadır. Taşınmaz antre, salon+ mutfak, 2 oda, banyo, wc, balkon alanlarından oluşmakta olup, brüt; 76 m2’dir. Ana taşınmaz; 208,52 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş tek bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu ana yapı; bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat, çatı arası olarak inşa edilmiştir. Onaylı projesinde; bodrum katta; 2 adet daire, zemin katta; 2 adet daire, 1.normal katta; 2 adet daire, 2.normal katta; 2 adet daire, 3.normal katta; 2 adet çatı piyesli daire yer almaktadır. Binada 10 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kattan, güneydoğu (Kalafatçı Yusuf Sokak) cephesi üzerinden sağlanmaktadır. Binada bir adet asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Fatih Sultan Minberi Caddesi üzerinden Kulaksız Caddesine girilip ~ 310 m ilerlendikten sonra sola dönülerek Kalafatçı Yusuf Sokağına ulaşılır. Sokak üzerinde ~ 130 m ilerlendikten sonra taşınmazın konumlu olduğu 29 dış kapı numaralı bina yolun sol tarafında yer almaktadır.

Not: Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Taşınmazın 1/4 hissesine karşılık gelen 19 m2'si satılıktır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.