Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Antalya Muratpaşa'da Hisseli Kurumsal Kiracılı 4 Dükkan

Şirketten 36m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
20812
Metre Kare:
36m2
Ada:
870
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
3/32
Bina Yaşı:
46
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
28/6/1976
Bağımsız Bölüm:
1, 2, 3, 4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

BAHÇELİEVLER MAH. KONYAALTI CADDESİ No: 68A MURATPAŞA / ANTALYA UAVT 1-2-3-4: 2639532510

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar binanın 1. Bodrum katında bulunan 1,2,3 ve 4 bağımsız bölüm nolu dükkan vasıflı taşınmazlardır. Dükkanların birleştirilerek tek hacim olarak kullanıldığı bilinmektedir. Onaylı mimari projesine göre dükkanlar, binanın batı kısmından doğusuna doğru Konyaaltı Caddesi’ne bakacak şekilde yerleştirilmiştir. Projesine göre 1 nolu dükkan 47 m2 2 nolu dükkan 177 m2 3 nolu dükkan 117 m2 4 nolu dükkan 47 m2 alanlıdır. Taşınmazların iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

1200 m2 yüzölçümüne sahip parsel üzerindeki bina 2 bodrum+ Zemin+ 7 normal katlı şekilde inşa edilmiştir. Binanın 2.bodrum katında sığınak ve ortak alanlar bulunmamaktadır. Bina girişleri doğu ve batı yan cephelerden 1. Bodrum kattan sağlanmaktadır

Not: 28/06/1976 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 4 taşınmaz birleştirilmiş olup birlikte kullanılmaktadır. Taşınmaz tapuda Kışla Mahallesi olarak geçmektedir.ß

  • 1 nolu bağımsız bölümün 3/32 hissesi,
  • 2 nolu bağımsız bölümün 3/32 hissesi,
  • 3 nolu bağımsız bölümün 3/ 32 hissesi,
  • 4 nolu bağımsız bölümün 3/32 hissesi satılıktır.
Taşınmaz hisseli olarak satışa çıkarılmıştır. Hisseye düşen pay 36,4 m2'dir. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.