Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Antalya Alanya Güller Pınarı Mahallesi'nde Hisseli 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 20m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22648
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
20m2
Ada:
2089
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
351 / 2102
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
28
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

GÜLLER PINARI MAHALLESİ, KEMAL SUBERİ SOKAK, ERSOY APARTMANI, NO:8, D:2, ALANYA/ANTALYA

Açıklama

Özellikler:  Antalya İli, Alanya İlçesi, Güller Pınarı Mahallesi, Kemal Şuberi Sokak, Ersoy Apartmanı, No:8, 2. Kat, D:2 (UAVT: 1412513754) adresinde kain, tapuda ise Antalya İli, Alanya İlçesi, Kellerpınarı Mahallesi, 315,30 m² yüzölçümlü, 2089 ada 7 parselde kayıtlı, 2. kat, 5 bağımsız bölüm numaralı ‘’Mesken’’ vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın yer aldığı parsel güney ve batı cephelidir. Parsel üzerinde ayrık nizamda inşa edilmiş tek bir yapı bulunmaktadır. Ana taşınmaz zemin+ 4 normal kattan oluşmakta olup projesine göre zemin katında 3 adet dükkân, 3 normal katın her birinde 1 er adet mesken, 4. Katta ise 2 adet mesken olmak üzere toplamda 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kat kuzey cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana taşınmaz eski yapı olup orta kalitededir. 

 5 no.lu mesken, ana taşınmazın 2. katında bulunmaktadır. 4 cepheli olan taşınmaz projesine göre antre, salon, mutfak, 3 adet oda, 4 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplam brüt 124 m2 alanlıdır. Balkonlar toplamda 19 m² alanlı olup diğer hacimler 105 m² brüt alanlıdır.  

Not: Taşınmazın 351 / 2102'sine tekabul eden 20,70 m2'si satılıktır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.