Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Muratlı İstiklal Vatan Caddesi'nde 208 m2 Dubleks Dükkan

Bankadan 208m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23363
Metre Kare:
208m2
Ada:
161
Parsel:
42
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
10.03.2017
Ruhsat Tarihi:
29.12.2015
Bağımsız Bölüm:
9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İstiklal-Kurtpınar Mah. Vatan Caddesi No:31A Muratlı/ TEKİRDAĞ

Açıklama

Özellikler:  Konu taşınmaz İstiklal-Kurtpınar Mah. Vatan Caddesi No:31A Muratlı/ TEKİRDAĞ adresindedir.  Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 489,32 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde ayrık nizamda 2015 yılında inşa edilmeye başlanmış betonarme karkas yapıdır. Bina bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat, çatı katı olmak üzere toplamda 5 katlı yapıdır. Bina projesine göre bodrum katta 1 adet işyeri deposu, zemin katta 1 adet işyeri, 2 adet mesken ve bina girişi, 3 normal katın her birinde 2 şer daire olmak üzere toplam 9 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesinde ve yerinde zemin kat seviyesinden ve kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir kapıdır. Yapı giriş holü, merdiven sahanlıkları ile merdiven rıht ve basamakları mozaik mermer kaplı olup korkuluklar demir doğramadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır.

Konu 9 no.lu bağımsız bölüm zemin katta bina girişine göre sağ ön cephede bulunmakta olup, kuzeybatı ve güneybatı cephelidir. Onaylı kat irtifakı projesinde yaklaşık bodrum katta 196 m2, zemin katta 12 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz projesine göre 208 m2 alanlıdır. * Taşınmaz projesinde bodrum katta yekpare dükkan alanı, zemin katta da yekpare dükkan alanından oluşmaktadır. Konu taşınmazın mimari projesine kat, konum ve kullanım alanı bakımından uygun olduğu kabul edilmiştir. Taşınmazın iç hacim bilinmemektedir. 

Not: Taşınmazın tadilat ihtiyacı vardır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.