Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Haliliye İpekyol'da Hisseli 420 m2 Bina

Şirketten 105m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22125
Metre Kare:
105m2
Ada:
4474
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/4
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

AHMET YESEVİ Mah. 2316 Sok. Apt. No: 31 /1,2,3,4 HALİLİYE / ŞANLIURFA

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, AHMET YESEVİ Mah. 2316 Sok. Apt. No: 31 /1.2.3.4 adresinde olup tapuda Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, İpekyol Mahallesi, 4474 ada, 120,00 m2 yüzölçümlü 9 parsel üzerinde yer alan ARSA  nitelikli taşınmazdır. 

Şanlıurfa ili Haliliye ilçesi İpekyol Mahallesi 120,00 m2 yüz ölçümlü 4474 ada 9 parsel numaralı arsadır. Topoğrafik yönden düz bir zeminde, geometrik olarak kareye benzer bir şekle sahiptir. Konu taşınmaz güneyindeki 7 metre imar yoluna yaklaşık 11 metre cephelidir. Arsa sınırları belli değildir. Bodrum + Zemin + 2 Normal kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşan betonarme yapı bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde bulunan yapı dışarıdan yapılan gözlemlere ve uydu üzerinden yapılan ölçümlere göre; bodrum kat yaklaşık 100 m2, zemin kat yaklaşık 100 m2, 1. Normal kat yaklaşık 110 m2, 2. Normal kat yaklaşık 110 m2 olmak üzere toplam 420 m2 kapalı alana sahiptir. 

 Haliliye Belediyesi İmar Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, 1/1000 ölçekli uygulama imar planı kapsamında, Bitişik nizam 3 kat yapılaşma şartları bulunduğu öğrenilmiştir. Taşınmaz Belediye sınırları içerisinde yer almaktadır.

Not : Taşınmaz üzerindeki yapıya ait herhangi bir resmi evraka rastlanılmamıştır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Taşınmaz hisseli olup 1/4 satılıktır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.