Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Bafra Çilhane Mahallesi'nde 57 m2 Dükkan

Şirketten 57m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22902
Metre Kare:
57m2
Ada:
887
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
18
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Bağımsız Bölüm:
6
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Samsun İli, Bafra İlçesi, Çilhane Mahallesi, Baltaoğlu Sokak, Yılmaz Apartmanı No:20A

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz Samsun İli, Bafra İlçesi, Çilhane Mahallesi, Baltaoğlu Sokak, Yılmaz Apartmanı No:20A posta adresinde bulunmaktadır.  Taşınmazın bulunduğu bina; III-B yapı sınıfında, bitişik nizamda, zemin + 4 normal kat olarak proje ile inşa edilmiştir. Zemin katında 5 ve 6 nolu dükkan, odunluklar ve bina girişi ve 1. normal katında 1 nolu mesken, 2.normal katında 2 nolu mesken, 3.normal katında 3 nolu mesken, 4.normal katında 4 nolu mesken olmak üzere toplamda 6 adet B.B. bulunmaktadır. Binanın dış diğer cephesi dış cephe malzemesi ile kaplıdır. Bina girişi zemin kattan Uluğ Bey Sokak üzerinden batı cephesinden sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Doğalgaz bağlantısı vardır

 6 nolu dükkan nitelikli taşınmaz; ana yapının zemin katında doğu cephesinde konumludur. Onaylı mimari projesine göre 57 m² kapalı alana sahiptir. Taşınmazın mimari projesine göre, tek hacimli olup 9.40 m x 6.10 m ebatlarında dikdörtgen geometrik şekilli dükkandır. Dükkan alüminyum doğrama üzeri camlı çerçeve ile kaplıdır. Taşınmazın mevcut durumda 5 ve 6 numaralı bağımsız bölüm ara bölme duvarı kaldırılmış ve ayakkabı satış dükkanı olarak kullanılmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.