Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Batman Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde Arsa Payı

Şirketten 2 + 1 78m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22143
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
78m2
Ada:
3557
Parsel:
27
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, 1512. Sokak, Süleyman Aksoy Sitesi, A Blok, No: 23, K: 5, D:5, Merkez / BATMAN

Açıklama

Özellikler: Batman İli, Merkez İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, 3557 ada, 362,63 m2 alanlı 27 numaralı parsel üzerinde kayıtlı, 1/12 arsa paylı, A Blok 5. katta yer alan (5) bağımsız bölüm numaralı ve B Blok 4. katta yer alan (5) bağımsız bölüm numaralı meskenlerdir.

A Blok (5) bağımsız bölüm numaralı taşınmazın yer aldığı blok parselin kuzeybatı köşesinde konumlu olup Bodrum + Zemin + 5 Normal Kat olacak şekilde tasarlanıp Bodrum + Zemin + 4 Normal Kat olacak şekilde inşa edilmiştir. Projesine göre binanın zemin katında 1 adet dükkan ve bina girişi, diğer 5 normal katın her birinde 1`er mesken olmak üzere toplamda 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş projesinde zemin kattan yapının kuzeybatı cephesinden sağlanmaktadır. 

Ana gayrimenkulün 5.son katında yer almakta olup, Kuzey-Güney-Doğu-Batı cephelidir. Taşınmaz projesine göre, salon, 2oda, mutfak, banyo, wc, antre, 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı brüt 78 m² kullanım alanlı olduğu tespit edilmiştir. 

Not : PARSEL ÜZERİNDEKİ 5 KATLI 5 BİNA YOLA 26.M2. TECAVÜZLÜDÜR.

Not: Taşınmaz 386 ada 41 parsel iken yapılan imar uygulaması sonucu 3557 ada 27 parsel olarak tescil edilmiştir.

Not : Bağımsız bölümler için mahallinde yapılan incelemede söz konusu taşınmazların bulunduğu katların inşa edilmediği görülmüştür.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.