Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Tirebolu İğnece'de Ahşap Ev Ve Fındık Bahçesi

Şirketten 80m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22127
Metre Kare:
80m2
Ada:
133
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İğnece Köyü 133 Ada 7 Parsel 28500 Tirebolu/GİRESUN

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Giresun İli Tirebolu İlçesi İğnece Köyü Hane Yanı Mevkii 133 ada 7 parseli teşkil eden Ahşap Ev Ve Fındık Bahçesi vasıflı taşınmazdır. Giresun İli Tirebolu İlçesi İğnece Köyü Hane Yanı Mevkii 133 ada 7 parseli teşkil eden Ahşap Ev Ve Fındık Bahçesi vasıflı ve toplam 693,46 m2 brüt alana sahip taşınmazdır.  Topoğrafik eğimi orta seviyede olup geometrik şekli düzgün ve dikdörtgen – yamuk formdadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir tarımsal faaliyet bulunmamakta olup çevresinde fındık tarımı yapılmakta ve her yıl düzenli olarak çevre bahçelerden mahsul elde edilmektedir. Taşınmaz mahallinde tarla olarak kullanılmaktadır. Ayrıca taşınmaz üzerinde 1 adet yığma tarzda inşa edilmiş, yaklaşık 58 m2 brüt alana sahip, tapuya tescil edilmiş ve kadastro paftasına işlenmiş , ekonomik ömrünü doldurmuş ve herhangi bir ekonomik değer arz etmeyen , atıl durumda, tek katlı yapı bulunmaktadır. Söz konusu yapının içerisine girilememiş olup yasal ve mevcut durum değerinde dikkate alınmamıştır. Yine taşınmaz üzerinde 1 adet tek katlı, betonarme tarzda inşa edilmiş, yaklaşık 80 m2 brüt alana sahip, tapuya tescil edilmemiş ve kadastro paftasına işlenmemiş , herhangi bir yasal evrakı bulunmayan, halihazırda kullanılır durumda olan yapı bulunmaktadır. Taşınmaz mahallinde ve kadastro paftasında doğu cephesi kadastro yoluna ,batı cephesi patika yola ve diğer tüm cepheleri bitişik parsellere cepheli olup ulaşım imkanları iyidir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.