Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Gölcük Saraylı Mahallesi'nde Hisseli 206 m2 Arsa

Şirketten 206m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23372
Metre Kare:
206m2
Ada:
0
Parsel:
3211
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
207/410
TAKS:
0.3
Emsal:
0.9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

SARAYLI MAHALLESİ 0 ADA , 3211 GÖLCÜK/KOCAELİ

Açıklama

Özellikler: Kocaeli ili, Gölcük İlçesi, Saraylı Mahallesi, 0 ADA 3211 PARSEL: Taşınmaz; 408,80 m² alanlı olup “Arsa” vasıflıdır. KTR raporuna göre; 60 m2 oturumlu 2 katlı, 90 m2 oturumlu tek katlı yapı bulunmaktadır. Taşınmazların iç hacimlerine girilememiş olup mahalde ölçüm yapılamamıştır. Parsel topografik olarak düz bir yapıya haiz olup geometrik olarak dikdörtgen yapıdadır. Parselin doğu cephesinden 644. Sokağına ~ 23,00 m., güney cephesinden 573. Sokağa yaklaşık 18,00 m. cepheli olup, diğer cepheleri yan parselle sınırlandırılmıştır. Parselin sınırları yerinde işaretli değildir. Taşınmazın uzak dağ manzarası bulunmaktadır. Parsel az eğimlidir. Elektrik, su altyapısı mevcut olup, belediye sınırları içerisinde yer almaktadır.

Yapılaşma Şartlar;

TAKS:0,30, KAKS:0,90, HMAKS:9,50 m., 

Not: Taşınmaz 207/410'u hisseli olup arsadan hisseye düşen 206,39 m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Üzerindeki yapıların kullanım hakkı şerhi vardır. Yapılar SATIŞA DAHİL DEĞİLDİR. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.