Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Gölcük Saraylı Mahallesi'nde Hisseli 175 m2 Arsa

Şirketten 175m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23370
Metre Kare:
175m2
Ada:
0
Parsel:
3200
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
175/377
TAKS:
0.3
Emsal:
0.9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

SARAYLI MAHALLESİ 0 ADA , 3200 GÖLCÜK/KOCAELİ

Açıklama

Özellikler:  Kocaeli ili, Gölcük İlçesi, Saraylı Mahallesi, 0 ada 3200 parsel konumlu gayrimenkuldür. 0 ADA 3200 PARSEL: Taşınmaz; 377,37 m² alanlı olup “Arsa” vasıflıdır. Dışarıdan yapılan incelemelere göre parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel topografik olarak düz bir yapıya haiz olup geometrik olarak dikdörtgen yapıdadır. Parselin doğu cephesinden 644. Sokağına ~ 14,00 m. cepheli olup, diğer cepheleri yan parselle sınırlandırılmıştır. Parselin sınırları yerinde işaretli değildir. Taşınmazın uzak dağ manzarası bulunmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir şey bulunmamaktadır. Parsel az eğimlidir. Parsel üzerinde herhangi bir şey bulunmamaktadır. Elektrik, su altyapısı mevcut olup, belediye sınırları içerisinde yer almaktadır.

 TÜRKİYE ELEKTRİK KURUMU LEHİNE 372 m2 KISIMDA ENERJİ NAKİL HATTI VARDIR.

Yapılaşma Şartlar;

TAKS:0,30, KAKS:0,90, HMAKS:9,50 m., 

Not: Taşınmaz 175/377'si hisseli olup arsadan hisseye düşen 175,17 m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.