Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Merkezefendi Gümüşçay Mahallesi'nde Arsa Payı

Şirketten 338m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21940
Metre Kare:
338m2
Ada:
937
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
33809/80497
TAKS:
0.4
Emsal:
0.80

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 937 ada 2 nolu parsel 804,97 m2 yüzölçümlü olup arsa vasfındadır. Parsel geometrik olarak dikdörtgene yakın bir sahip olup topogrofik olarak az eğimli ve jeolojik olarak 1.derece deprem kuşağı özelliklerine sahiptir. Parsel üzerinde ruhsatsız olarak inşa edilmiş, 3 katlı betonarme bina, 2 katlı betonarme bina ve tek katlı yığma kargir ev bulunmaktadır. Mahallinde yapılan tespitlere göre;
3 katlı betonarme binanın taban alanı yaklaşık 110 m2 olmak üzere toplam 330 m2`dir. Konu yapı, ayrık nizam yapı düzeninde betonarme karkas yapı cinsinde, 3A yapı sınıfında zemin+2 normal katlı olmak üzere toplam 3 katlı inşa edilmiştir.
2 katlı betonarme binanın taban alanı yaklaşık 125 m2, 1. katı ise 130 m2 olmak üzere toplam 255 m2`dir. Konu yapı, ayrık nizam yapı düzeninde betonarme karkas yapı cinsinde, 3A yapı sınıfında zemin+1 normal katlı olmak üzere toplam 2 katlı inşa edilmiştir.
Tek katlı kargir yığma binanın taban alanı yaklaşık 70 m2`dir; konu yapı, ayrık nizam yapı düzeninde betonarme karkas yapı cinsinde, 3A yapı sınıfında tek katlı inşa edilmiştir.
Ayrıca konu parsel üzerinde, basit yapılı, her biri yaklaşık 10`ar m2 alanlı 2 adet müştemilat/depo bölümleri bulunmaktadır. Parsel üzerindeki ruhsatsız yapıların toplamı yaklaşık 675 m2`dir.
Merkezefendi Belediyesi İmar Müdürlüğü'nden alınan İmar durum bilgilerine göre, söz konusu 937 Ada, 2 Nolu parsel, 1/1000 ölçekli Merkezefendi Uygulama imar planı kapsamında, Ayrık 2 kat, TAKS:0.40, KAKS:0.80 H:6,50, yol cephesi çekme mesafesi 5 m., arka cephe çekme mesafesi 3 m. yapılaşma şartlarında konut alanında olduğu bilgisi alınmıştır.

Not: Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Taşınmazın 33809/80497 hissesine karşılık gelen 338,09 m2'si satılıktır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.