Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adana Yüreğir Kazım Karabekir Mahallesi'nde Hisseli 88 m2 Konut Ve Ticari İmarlı Arsa

Şirketten 88m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22963
Metre Kare:
88m2
Ada:
16234
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
8869/528885
TAKS:
-
Emsal:
2.4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ, 4190 SOKAK, 16234 ADA 2 PARSEL YÜREĞİR/ADANA

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul Adana İli, Yüreğir İlçesi, Kazım Karabekir Mahallesi, 4190. Sokak, 16234 Ada 2 Parsel adresinde yer almaktadır.  16234 Ada 2 Parsel 5288,85 m2 alanlı cinsi Arsa vasıflı taşınmazdır. Parselin sokağa yaklaşık 91 m cephesi vardır. Parsel geometrik olarak çokgen yapıda olup topoğrafik olarak düz bir yapıda ve yol kotunda konumludur. Yerinde yapılan incelemelerde parsel üzerinde 27 adet 1-3 katlı mesken ve iş yerleri bulunmaktadır. Yüreğir Belediyesinde yapılan incelemede parsel üzerindeki taşınmazlarla ile alakalı herhangi bir ruhsat, iskan yada imar affı kaydının bulunmadığı tespit edilmiştir. Parsel üzerinde bulunan yapılara girilememiş olup dışarıdan gözlem yapılabilmiştir.

 Bağımsız bölüm niteliği taşımamaktadır. Yapılara ait herhangi bir resmi evrak, proje vb bulunmamaktadır. Parsele dışarıdan uydu ölçümleri ve belediye hali hazır paftasından yapılan ölçümlere göre; 27 adet 1-3 katlı mesken ve iş yerleri bulunmaktadır.

Konut+Ticaret alanı içerisinde, Ayrık Nizam, Kaks:2,40 Hmax:69,50 yapılaşma koşullarına haizdir.

Not: Taşınmazın 8869/528885'i satılıktır. Hisseye düşen pay 88,69 m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.