0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Ereğli'de Tek Katlı Müstakil Ev ve Arsası

Şirketten 340m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18952
Metre Kare:
340m2
Ada:
115
Parsel:
26
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
55
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Toyfanlı Köyü, Merkez Mahallesi, Köy Sokağı No: 20 – 115 Ada 26 Parsel Ereğli / ZONGULDAK

Açıklama

Özellikler: 115 ada 26 nolu parsel 1374,51 m2 yüzölçümlü olup Kargir İki Katlı Ev Ve Bahçe vasfındadır. Parsel geometrik yamuk şeklinde, topografik eğimli ve jeolojik olarak 2.derece deprem kuşağı özelliklerine sahiptir. Parselin güneydoğu yönden bölge ulaşım yolu olarak kullanılan kadastro yoluna yaklaşık 37 m cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde cins tashihine konu olan 250 m2 alanlı 2 katlı ev + tek katlı 30 m2 alanlı garaj + tek katlı 60 m2 alanlı ahır bölümleri olmak üzere toplam 340 m2 kapalı alan bulunmaktadır. Ahır bölümü kadastro paftasına işli değildir. Evin yaklaşık 50-60 yıllık olduğu, tek katlı ahırın ise 5-10 yıllık olduğu tahmin edilmektedir.

Bölge ulaşım yolu asfalt yol olup, sorunsuzdur. Bölgeye özel araçlar ile ulaşılmaktadır. Taşınmaz köy merkezinde olup, Ormanlı Beldesine 5 km, Kurtlar Köyüne 4 km mesafede, Alaplı İlçesine 18 km ve Ereğli ilçe merkezine yaklaşık 25 km mesafede yer almaktadır. Bölge halkı geçimini tarım ve hayvancılık yaparak sağlanmaktadır. Bölge halkı genel ihtiyaçlarını Ormanlı Beldesindeki alışveriş noktaların sağlamaktadır. Bölgede taşımalı eğitim bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri , oda sayısı bilinmemektedir. Parsel üzerindeki evin yaklaşık 50-60 yıllık olduğu tahmin edilmekle birlikte kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.