Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Ereğli'de Tek Katlı Müstakil Ev ve Arsası

Şirketten 340m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18952
Metre Kare:
340m2
Ada:
115
Parsel:
26
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
55
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Toyfanlı Köyü, Merkez Mahallesi, Köy Sokağı No: 20 – 115 Ada 26 Parsel Ereğli / ZONGULDAK

Açıklama

Özellikler: 115 ada 26 nolu parsel 1374,51 m2 yüzölçümlü olup Kargir İki Katlı Ev Ve Bahçe vasfındadır. Parsel geometrik yamuk şeklinde, topografik eğimli ve jeolojik olarak 2.derece deprem kuşağı özelliklerine sahiptir. Parselin güneydoğu yönden bölge ulaşım yolu olarak kullanılan kadastro yoluna yaklaşık 37 m cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde cins tashihine konu olan 250 m2 alanlı 2 katlı ev + tek katlı 30 m2 alanlı garaj + tek katlı 60 m2 alanlı ahır bölümleri olmak üzere toplam 340 m2 kapalı alan bulunmaktadır. Ahır bölümü kadastro paftasına işli değildir. Evin yaklaşık 50-60 yıllık olduğu, tek katlı ahırın ise 5-10 yıllık olduğu tahmin edilmektedir.

Bölge ulaşım yolu asfalt yol olup, sorunsuzdur. Bölgeye özel araçlar ile ulaşılmaktadır. Taşınmaz köy merkezinde olup, Ormanlı Beldesine 5 km, Kurtlar Köyüne 4 km mesafede, Alaplı İlçesine 18 km ve Ereğli ilçe merkezine yaklaşık 25 km mesafede yer almaktadır. Bölge halkı geçimini tarım ve hayvancılık yaparak sağlanmaktadır. Bölge halkı genel ihtiyaçlarını Ormanlı Beldesindeki alışveriş noktaların sağlamaktadır. Bölgede taşımalı eğitim bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri , oda sayısı bilinmemektedir. Parsel üzerindeki evin yaklaşık 50-60 yıllık olduğu tahmin edilmekle birlikte kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.