Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Ereğli'de Tek Katlı Müstakil Ev ve Arsası

Şirketten 382m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18952
Metre Kare:
382m2
Ada:
115
Parsel:
26
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
55
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Toyfanlı Köyü, Merkez Mahallesi, Köy Sokağı No: 20 – 115 Ada 26 Parsel Ereğli / ZONGULDAK

Açıklama

Özellikler: 115 ada 26 parsel, 1.374,51 m² yüzölçümlüdür. Parsel üzerinde, yol cephesinden parsele bakıldığında parselin sol kolunda kalan, zemin ve 1 normal kat olmak üzere toplam 2 katlı, kagir nitelikli konut olarak kullanılan bir yapı bulunmaktadır. Kadastral paftada parsel üzerine bina oturumu işlenmiş olup oturumu yaklaşık 156 m² dir. Yapı toplam alanı ise zemin kat 156 m2 ve 1. Kat 156 m2 olmak üzere 312 m² alanlıdır. Yapının değerlemesi dışarıdan yapılmış olup kadastral paftasındaki oturumla uyuştuğu görülmüştür. Yerinde yapılan incelemede parsel üzerinde, yol cephesinden parsele bakıldığında sağ kolda kalacak şekilde inşa edilmiş, tek kattan ibaret olan depo/ardiye nitelikli görünen bir yapı inşa edilmiştir. Ekspertiz işlemi dışarıdan yapılmış olup parsel üzerindeki yapıların yerinde ölçümü yapılamamıştır. Bu bina kadastro paftasına işli olmadığı tespit edilmiştir.

. Yapı, “Kagir İki Katlı Ev Ve Bahçe” olarak 156 m² taban alanı ile 2 kat şeklinde kadastro paftasına işlidir (156 m² + 156 m² = 312 m²). Yapının zemin kat ve 1. normal katı yasal kabul edilmiştir. Yerinde yapılan incelemede, sokaktan parsele doğru bakıldığında paftaya işli binanın sağ tarafında, zemin katlı depo sundurma alanı inşa edildiği görülmüştür. Ekspertiz dışarıdan tamamlandığından sonradan inşa edilen yapının uydudan yaklaşık 70 m2 olduğu tespit edilmiştir

Not: Taşınmazın iç özellikleri , oda sayısı bilinmemektedir. Parsel üzerindeki evin yaklaşık 50-60 yıllık olduğu tahmin edilmekle birlikte kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.