0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Yozgat Yerköy Karaçasar Mahallesi'nde 676 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 676m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14777
Metre Kare:
676m2
Ada:
987
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yozgat İli, Yerköy İlçesi, Karacasar Mahallesi, İnönü Bulvarı 987 Ada 1 Parsel

Uzman Görüşü

Delice Çayı, Yerköy Tren İstasyonu, Cumhuriyet Ortaokulu ve Ebubekir Camiine yakın konumda, eğimsiz ve düz bir zeminde, imar planında konut alanında kalmakta olup, parsel ayrık nizam 5 kat imar izinli 676. 79 m2 tam hisseli arsa; konut imarlı olması,­ kadastral yolunun olması,­ gelişen bölgede bulunması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 987 ada 1 parselde konumlu, 676,79 m² yüz ölçüme sahip arsa vasıflı taşınmazdır. Jeolojik olarak 3. derece deprem bölgesinde konumludur. Topoğrafik olarak eğimsiz, geometrik olarak üçgen formdadır. Taşınmaza halihazırda stabilize yol bulunmaktadır. 

Belediye mücavir alan sınırları içerisinde kalmaktadır. 1/1000 ölçekli uygulama imar planında; Ayrık Nizam, 5 Kat, ön bahçeden 5m., yan parselden 3m. çekme mesafeli konut alanında kalmaktadır. Taşınmazın doğu cephesinde 13 parsel, güney cephesinde ve kuzey cephesinde kadastral yol olup, bu yola yaklaşık 43 metre cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz İnönü Bulvarı üzerinde kuzeydoğu istikamette sağ kolda yer almaktadır. 

Not: 1/1000 ölçekli “ Uygulama İmar Planı” göre 987 Ada 1 no'lu parselin "Konut " alanı içerisinde kalmaktadır. Ayrık Nizam, 5 kat, yapılaşma koşullarına sahiptir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.