COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yozgat Yerköy Karacaşar Mahallesi'nde 588 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 588m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15057
Metre Kare 588m2
Ada 582
Parsel 6
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0.40

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karacaşar Mahallesi 582 ada 6 parsel Yerköy/YOZGAT

Açıklama

 Adalet sarayı, Hükümet Konağı, öğrenci pansiyonları, Yerköy Stadyumu ve TOKİ konutları yakın, toplu taşıma araçları ile Atatürk Bulvarı üzerinden ulaşımı çok rahat, güney ve batı yönlerden imar yoluna cepheli, az eğimli ve düzgün kare şekilli, 588m2 İMARLI ARSA

 Özellikler: Taşınmaz 582 ada 6 parselde yer alan 588,00 m2 yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazdır. Parsel düz bir arazi yapısında, dikdörtgene yakın bir geometrik şekle sahiptir. Konu parselin batısı İnönü bulvarına, güneyi mevcut imar planında yer alan, uygulamada olmayan Kumrulu Caddesine cepheli olup, diğer yönlerde komşu parsellere cephelidir. Parsel köşe konumludur. Parsel etrafı tel çit veya duvar ile çevrili olmayıp köşe noktaları belli değildir. 

Konu taşınmaz hali hazırda imarlı boş arsa olup, üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede imar yolları açılmamış olup, elektrik, doğalgaz, temiz su ve telefon alt yapısı tamamlanmamıştır.

 Ulaşım: Karacaşar Mahallesi, İnönü Bulvarı, Yozgat Yolüstü Mevkii, 582 ada 6 parsel Merkez/Yozgat adresinde bulunmakta olan imarlı arsadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölgeye şehir merkezinden Bekir Bozdağ Bulvarına girilerek Yozgat istikametinde yaklaşık 1600 metre ilerledikten sonra sağ tarafa İnönü Bulvarına dönülerek güney yönünde yaklaşık 230 metre ilerledikten sonra sol tarafta konumlu taşınmaza ulaşılmaktadır. Yakın çevresinde Hüseyin Erbaş Anadolu İmam Hatip Lisesi, Baha Erbaş Camii, imarlı boş arsalar ile 2­ 5 katlı eski ve yeni yapılar bulunmaktadır. Mevkiye ulaşım toplu taşım ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.

 Not: Taşınmaz Konu Dışı Kentsel Çalışma alanında kalmakta olup, E: 0,40 Yençok : 12,20 şeklinde imarlı olduğu, parseller üzerine konut alanlı yapı yapılamaz,  Parselin herhangi bir terki bulunmamaktadır. Konut dışı kentsel çalışma alanlarında yapılabilir yapılar: İçerisinde motel ve lokanta da bulunabilen akaryakıt satış ve bakım istasyonları, resmi ve sosyal tesisler, dumansız, kokusuz atık ve artık bırakmayan ve çevre sağlığı yönünden tehlike arz etmeyen imalathaneler ile patlayıcı, parlayıcı ve yanıcı maddeler içermeyen depoların yapılabileceği alanlardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.