Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Yozgat Boğazlıyan Yukarı Mahallesi'nde Konut İmarlı Arsa

Bankadan 448m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23250
Metre Kare:
448m2
Ada:
552
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.35
Emsal:
0.70

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yukarı Mahallesi, 552 Ada 5 Parsel Boğazlayan/Yozgat

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Yozgat İli, Boğazlıyan İlçesi, Yukarı Mahallesi 552 Ada, 5 parsel 448,50 m² yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazdır. Düz bir topografik yapıya sahip arazi üzerine yaklaşık 5 yıllık 50m² alanlı ahşap iskelet üzeri oluklu sac örtülü "Açık Ahır" inşa edilmiş olup çevresini sınırlayıcı herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Açık Ahır zemini toprak+beton olup tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmaz imar yoluna cepheli olup mahallinde imar yolu yapılı değildir. 

Taşınmaz "Konut Alanı" içerisinde yer almakta olup Ayrık Nizam, 2 kat, TAKS:0.35, KAKS:0,70 yapılaşma şartlarına sahiptir. Taşınmaz belediye sınırları içindedir.

Bölgede yapılaşma seyrek olup ayrık nizamlı olarak 1-2 katlı yapılar seklindedir. Konu taşınmazın çevresinde boş arsalar olup yakın çevresinde Boğazlıyan Trafik Müdürlüğü, Atatürk Bulvarı gibi kamusal yerler bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz, Boğazlıyan Ovası Koruma Alanı içerisinde yer almaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.