COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Trabzon Ortahisar Hızırbey Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 92m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13583
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 51
Parsel 56
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 03/08/1982
Ruhsat Tarihi 13/06/1977
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Trabzon İli, Ortahisar İlçesi, Hızırbey Mahallesi, Çulha Caddesi, Bina No:27, Kat: Zemin, Daire No:1

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmazların bulunduğu parsel; 168.63m2 yüzölçümlü ve eğimli topografik yapıda kuzey yönden Çulha Caddesine diğer yönlerden komşu parsellere cepheli durumdadır. Taşınmazın konumlu olduğu parsel üzerinde bir bina bulunmaktadır. Bina söz konusu arsa üzerine 1977 yılında, betonarme yapı strüktüründe, bitişik nizamda inşa edilmeye başlanmıştır. Bina girişi projesine uygun şekilde kuzey cepheden ve zemin kat seviyesinden verilmiştir. Bina; zemin + 4 normal kat + çatı kattan oluşmakta olup zemin katında; 1 bağımsız bölüm nolu mesken ile 6 bağımsız bölüm nolu dükkan, bina girişi, 1. normal katında; 2 bağımsız bölüm nolu mesken, 2. normal katında; 3 bağımsız bölüm nolu mesken, 3. normal katında; 4 bağımsız bölüm nolu mesken, 4. normal katında; 5 bağımsız bölüm nolu dubleks mesken olmak üzere toplam 6 adet bağımsız bölümden meydana gelmektedir. Binanın dış cephesi boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina önüne araç park imkanı bulunmamaktadır.

Zemin Kat, 1 Bağımsız Bölüm Nolu Mesken: Bina girişine göre katın sol köşesinde konumlu olup projesinde ve yerinde brüt 92m2 alanlıdır. Daire onaylı mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, hol, lavabo-wc ve 1 balkon hacimlerinden ibarettir. 

Ulaşım: Taşınmaz; Trabzon İli, Ortahisar İlçesi, Hızırbey Mahallesi, Çulha Caddesi, Bina No:27, Kat: Zemin, Daire No:1, Dükkan No:27A, posta adresli yerdedir. Açık tarifi ise; ilçe merkezinin batısında bulunan Hızırbey Ülkü İlkokulunun bulunduğu yere gelinir. Okulun güney karşısında Çulha Caddesine cepheli durumda bulunan taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım sağlanır.Taşınmaz 27 kapı numaralı binanın zemin katında, bina girişine göre sol köşede bulunan kapı numarası olmayan meskendir.Teknik altyapıları tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Yakın çevresi konut kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 5 ve 7 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Ticari faaliyetlerin yok denecek kadar az olduğu orta gelir grubunun talep gösterdiği bölgede taşınmazın yaklaşık 400m güneybatısında Trabzon Valiliği, Trabzon Emniyet Müdürlüğü, kuzey karşısında Hızırbey Ülkü İlkokulu bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Not: 03.08.1982 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.