1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Trabzon Ortahisar Aydınlıkevler Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17562
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 2791
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydınlıkevler Mah. Firuze Sok. Aydınlıkevler Sitesi L Blok Bina No:4 K:2 BB:6 Ortahisar/Trabzon

Uzman Görüşü

Ulaşımın şehir merkezine göre toplu taşıma araçları ve özel araç imkanıyla kolaylıkla sağlanması, yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları yaklaşık 400 m kuzeydoğu mesafede Yeşiltepe Cami, yaklaşık 700 m güneydoğu mesafede Hasan Ali Yücel kokulu, yaklaşık 550 m güney mesafede Ahmet Saka İlkokulu, yaklaşık 950 m doğu mesafede Yol-İş Sendikası Ortaokulu ve yaklaşık 2,6 km kuzeydoğu yönünde kuşbakışı mesafede Ortahisar Belediyesi ve Ortahisar Kaymakamlığı yer alması ve  gelişimi devam eden bölge özelliği taşıması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; binanın. L blok 2. normal katında, konumlu 6 bağımsız bölüm numaralı mesken olup onaylı mimari projesine göre 90 m2 alanlı 3 oda, salon, mutfak, hol, antre, banyo, tuvalet, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Binanın parsel üzerindeki oturumu vaziyet planı ile uyumludur. Bina girişi blok üzerinde gösterilmemiştir. M ve K bloklar arasında konumlu olan L bloğun mahallinde girişi güneydoğu cepheden ve zemin kattan sağlanmakta olup, taşınmazın açık cepheleri simetrik olup, giriş yönü projesi üzerinden tespit edilememektedir. Taşınmazın pencere doğramaları pvc, camlar ısıcam, daire giriş kapısı çelik ve ısınması doğalgazlı kombi ile sağlanmaktadır. 

Ana gayrimenkul tapunun Sancak Mahallesinde yer alan imarın 2791 ada 2 parselini teşkil eden taşınmaz tapu kayıtlarında ana taşınmaz "On bir Bloklu On beş Dükkanli Yüz yirmi iki Daireli Kargir Apartmanlar" vasfındadır ve 4556,63 m2'lik alana betonarme karkas yapı tarzında bitişik nizamda inşa edilmiştir. Onaylı kat irtifaklı projesinde bina: bodrum kat (kömürlükler sığınak, 11.12 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar). zemin kat (bina girişi, 1,2 bağımsız bölüm numaralı meskenler), 1.normal kat (3,4 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar). 2.normal kat (5.8 bağımsız bölüm numaralı meskenler). 3.normal kat (7.8 bağımsız bölüm numaralı meskenler). 4.normal kat (9,10 bağımsız bölüm numaralı meskenler) şeklinde projelendirilmiştir. Binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Binanın parsel üzerindeki oturumu vaziyet planı ile uyumludur. Bina girişi blok üzerinde gösterilmemiştir. M ve K bloklar arasında konumlu olan L bloğun mahallinde girişi güneydoğu cepheden ve zemin kattan sağlanmakta olup taşınmazın açık cepheleri simetrik olup giriş yönü projesi üzerinden tespit edilememektedir. Taşınmazın kat mülkiyetli olması, taşınmaz ile aynı binada yer alan diğer taşınmazların benzer tipte olması, taşınmazın kat planına göre doğru konumda olması dikkate alındığında taşınmazın olumlu bir taşınmaz olduğu tahmin edilmektedir. Binanın dış cephesi mantolama üzeri boya, pencere doğramaları pvc, camlar çift cam, bina kapısı demir, merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Binanın ısınması doğalgazlı kombi ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Trabzon ili, Ortahisar ilçesi, Aydınlık Evler Mahallesi, Firuze Sokak, No:4. Daire:8 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım; yöre halkı tarafından herkesçe bilindik; Aydınlıkevler İmamhatip Ortaokulunun kuzeybatı yönünde Firuze Sokak karşısında bulunan L Blok taşınmazın bulunduğu binadır. Taşınmaz 2791 ada 2 parselde konumlanmıştır. Taşınmaz ilçe merkezinin yaklaşık kuşbakışı olarak 2.6 km mesafede ve güneybatı yönünde olup, ulaşım şehir merkezine göre toplu taşıma araçları, özel araç imkanıyla kolaylıkla sağlanmakta olup yaya olarak ulaşım kısmen zordur. Taşınmazın yakın çevresinde bilinen önemli referans noktalan, yaklaşık 400 m kuzeydoğu mesafede Yeşiltepe Cami, yaklaşık 700 m güneydoğu mesafede Hasan Ali Yücel kokulu, yaklaşık 550 m güney mesafede Ahmet Saka İlkokulu, yaklaşık 950 m doğu mesafede Yol-İş Sendikası Ortaokulu ve yaklaşık 2,6 km kuzeydoğu yönünde kuşbakışı mesafede Ortahisar Belediyesi ve Ortahisar Kaymakamlığı yer almaktadır. Taşınmazın alt yapı ve ulaşım problemi bulunmamaktadır. Bölge genelinde 8-10 katli yer yer site nizamda ve yer yer blok nizamda yapılaşma hakimdir. Bölge gelişimi devam eden bölgelerdendir.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.