1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Trabzon Merkez'de Yavuz Selim Bulvarı Üzerinde Daire

Bankadan 3 + 1 160m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18436
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 160m2
Ada 3260
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 29
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 11.11.1992
Ruhsat Tarihi 05.06.1990
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Trabzon ili, Ortahisar iilçesi, Karşıyaka Mahallesi

Açıklama

ULAŞIMI KOLAY, YAVUZ SELİM BULVARI ÜZERİNDE İSKANLI DAİRE

Özellikler: Taşınmaz binanın 3.normal katında, 4 cepheli 3 bağımsız bölüm no.lu meskendir. Onaylı mimari projesine göre brüt 160 m2 alanlı ve salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmaz 580 m2'lik arsa üzerine kurulmuş, İki Dükkanı Altı Dairesi Olan Yedi Katlı Kargir Bina niteliğindedir. Taşınmazın bulunduğu bina Ortahisar ilçesinin güneybatısındaki Karşıyaka Mahallesi'nde Yavuz Selim Bulvarı'na cepheli olup yaklaşık 300 m kuzeybatısında Temizel Cami bulunmaktadır.  Taşınmazın bulunduğu bina, onaylı mimari projesine göre bodrum katta odunluklar, zemin katında 7, 8 no.lu dükkanlar ve bina girişi, 6 normal katında ise her katta 1 er adet mesken olmak üzere binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi mimari projesindeki kat planına göre zemin kat seviyesinden ve batı cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi boyalı, pencere doğramaları pvc, bina kapısı camlı demir doğramadır. Binada kombili ısıtma sistemi, asansör ve otopark alanı bulunmaktadır.

Not: 05.06.1990 tarihli yapı ruhsatı ve  11.11.1992 tarihli iskanı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.