0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon İncesu Mahallesi'nde Müstakil Ev ve Fındık Bahçesi

Şirketten 70m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19032
Metre Kare:
70m2
Ada:
109
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İncesu Mahallesi Yukarı Mahalle Mevkii, 109 ada 10 parsel ORTAHİSAR / TRABZON

Açıklama

Özellikler: Trabzon ili Ortahisa ilçesi İncesu Mahallesi, 109 ada 10 nolu parsel konumlu "Ev olan Fındık Bahçesi" niteliğindeki taşınmazdır. Taşınmaz tapu kayıtlarına göre 2.559,59 m2 yüzölçümlü olup çokgen geometrik şekle ve hafif eğimli topografik yapıya sahiptir. Kuzeydoğu yönünde kadastro yoluna cephelidir. Diğer cepheleri komşu parseller ile sınırlıdır. Parsel üzerinde kadastro tescilli tek katlı yaklaşık 70 m2 alanlı ve atıl durumda bir adet kargir yapı bulunmaktadır. 

Taşınmazın yakın çevresinde Kutlugün Cami bulunmaktadır. Taşınmaz, Trabzon ili çarşı mevkiinin güney tarafında ve yaklaşık 10 km, devlet karayoluna 750 metre doğu mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgedeki yapılaşma 1-3 katlı müstakil binalar, fındık bahçeleri ve boş parseller şeklindedir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.  Taşınmazın tahliyesi alıcıya aittir. Gayrimenkulün iç özellikleri , oda sayısı bilinmemektedir, bina yaşı temsili yazılmıştır alıcı mevcut haliyle kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.