Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Araklı Merkez'de 56 m2 Dükkan

Şirketten 56m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22862
Metre Kare:
56m2
Ada:
681
Parsel:
118
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
45
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
29/9/1978
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

MERKEZ MAHALLESİ, KANARYA SOKAK, NO: 10B ARAKLI/TRABZON

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Trabzon ili, Araklı ilçesi, Merkez Mahallesi, Kanarya Sokak, No: 10B adresinde konumludur.  Taşınmaz, bina arsasında 11/82 arsa payına sahip, zemin kat, 1 numaralı dükkandır. Zemin kat güneydoğu cepheden sağlanan bina girişine göre sağdaki ilk dükkan olup, mahallen giriş katında, güneydoğu yöne tek cephelidir. Onaylı projesine göre dükkan tek hacimden ibaret ve yaklaşık 56 m2 alana sahiptir. İş yerinin ticari faaliyetin düşük olduğu Kanarya Sokak üzerinde konumludur. Dükkanın Kanarya Sokağa yaklaşık 4.35 m cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

681 ada, 118 parsel sayılı 132,68 m2 alanlı Bir katlı kargir bina ana taşınmaz vasıflı bina; ayrık nizam, betonarme karkas inşaat tarzında 3/B yapı grubunda, tek blok olarak inşaa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina projesine göre, zemin kat + 4 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan ibarettir. Binaya giriş zemin kat kotundan ve güneydoğu cephesinden demir doğramalı cam kapıdan sağlanmaktadır. Bina giriş zeminler, merdiven basamak ve sahanlıklar dökme mozaik, duvarlar badanadır. Bina ısıtması sobalı olup asansörsüz inşa edilmiştir. Cepheler dış cephe sıvadır.

Not: Bina için alınmış kısmi iskan belgeleri bulunmakta olup 1 numaralı taşınmazı kapsamamaktadır. 1 numaralı taşınmaza ait yapı kullanım izin belgesi bulunmamaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.