COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sinop Türkeli Güzelkent Beldesinde 328 m2 İmarlı Arsa

Şirketten 328m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 8158
Metre Kare 328m2
Ada 148
Parsel 181
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0.9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Helaldı Köyü, Pazar Yokuşu Mevkii, 148 ada 181 parsel Sinop / Türkeli

Sinop Türkeli Güzelkent Beldesinde 328 m2 İmarlı Arsa

Açıklama

Ulaşım: Sinop İli, Türkeli İlçesi, Helaldı Köyü, Papaz Yokuşu mevkii, 148 Ada  181 Parsel Türkeli Sinop adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz şehir merkezine yaklaşık 1300 metre mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; taşınmaza yaklaşık 600 metre mesafede ve taşınmazın kuzeyinde deniz sahili, yaklaşık 1100 metre mesafede ve taşınmazın kuzeybatısında Güzelkent Emniyet Müdürlüğü, yaklaşık 1300 metre mesafede ve taşınmazın kuzey batısında Merkez Camii bulunmaktadır. Taşınmaz şehir merkezine uzak konumda ve gelişmekte olan bir alanda yer almaktadır.

 Özellikler: Yaklaşık 16 metre imar yoluna cepheli, yaklaşık 20 metre derinlikli yaklaşık olarak dikdörtgen geometrili, topografik olarak eğimli bir yapıda bulunmaktadır. Taşınmaz halihazırda boş olup, üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmazın cephe aldığı yol toprak malzeme ile kaplı olup, taşınmazın yakın çevresinde boş araziler, 2-3 katlı konut amaçlı evler bulunmaktadır. Taşınmazın sınırlarında herhangi bir belirleyici işaret bulunmamaktadır.

Not: Taşınmazın Ayrık nizam, ön bahçe çekme mesafesi: 5 metre, arka bahçe çekme mesafesi: h/2 metre, yan bahçe çekme mesafesi: 3 metre, TAKS:0,30, KAKS:0,90, KONUT ALANI, bodrum kat hariç 3 kat şeklinde inşaat iznine sahip olduğu öğrenilmiştir. Taşınmazın herhangi bir kamuya terk işleminin olmadığı ve yapılaşmaya engel teşkil eden herhangi bir hususun olmadığı, taşınmazın net imar parseli olduğu bilgisi alınmıştır. Taşınmaz Sinop İli İl Özel İdaresi İmar ve Şehircilik İşleri Müdürlüğüne bağlıdır.