0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sincan İstasyon Mahallesi'nde Merkezi 3+1 Ara Kat Daire

Sahibinden 3 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
18572
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
90m2
Ada:
159
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
18
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Kullanım Durumu:
Boş
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İSTASYON MAHALLESİ KARANFİL SOK.SOYUBEK APT.NO:28 D:6 SİNCAN - ANKARA

Açıklama

SİNCAN İSTASYON MAHALLESİ'NDE CADDEYE YAKIN MERKEZİ 3+1 ARA KAT DAİRE 

Özellikler: 1. katta yer alan 6 numaralı bağımsız bölüm, 3+1 brüt 90 m2 net 75 m2 kullanımlıdır, ara kat daire

Binada zemin üstü +2 kat bulunmaktadır. Her katta 3 daire bulunmaktadır. Binanın girişi okuyucu anahtarla yapılmaktadır. Binaya ait depo bulunmaktadır.
Binanın arkasında binanın yanından girişli açık otopark bulunmaktadır. Portföyümüz ana caddeye/sokağa bakan taraftadır. Öne bakan tarafta binaya ait ortak kullanım bahçe bulunmaktadır. Bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan GİMSA'ya 500 metre mesafededir. Daire bölgenin merkez lokasyonunda yer aldığından Hastane , okul vb. kamu binaları dairenin yakınında olup bir avantaj oluşturmaktadır. Binanın bir ön sokağı ana cadde olup , caddeden sürekli minibüsler ve otobüsler geçmektedir. Metro , Binanın 2 arka sokağında bulunmaktadır. Dairenin içinde ankastre yoktur. Kombisi yeni alınmıştır. Dairenin içinde vestiyer ve odanın bir tanesinde gardırop şeklinde dolap bulunmaktadır. Dairede bulunan balkon oldukça geniş ve ferahtır. Aynı zamanda mutfaktan da balkona çıkış bulunmaktadır.

Not: Açık artırmaya katılım bedeli 12.000 TL olup, satıcının onayladığı kazanan en yüksek teklifin %4+KDV oranında hizmet bedeli alınacaktır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.