Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Bafra Çilhane Mahallesi'nde 4+2 Dubleks Mesken

Şirketten 4 + 2 219m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22126
Oda Sayısı:
4 + 2
Metre Kare:
219m2
Ada:
888
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Samsun İli, Bafra İlçesi, Çilhane Mahallesi, Uluğ Bey Sokak, Bal Apartmanı No:8/4

Açıklama

Özellikler: Konu olan taşınmazın bulunduğu bina; III-B yapı sınıfında, bitişik nizamda, zemin + 4 normal kat + çatı kat olarak proje ile inşa edilmiştir. Zemin katında 5 nolu dükkan, otopark ve bina girişi ve 1. normal katında 1 nolu mesken, 2.normal katında 2 nolu mesken, 3.normal katında 3 nolu mesken, 4.normal katında 4 nolu dubleks mesken olmak üzere toplamda 5 adet B.B. bulunmaktadır. Binanın dış diğer cephesi mozaik kaplıdır. Bina girişi zemin kattan Uluğ Bey Sokak üzerinden kuzeydoğu cephesinden sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Doğalgaz bağlantısı vardır.

4 nolu dubleks mesken nitelikli taşınmaz; ana yapının 4. Katında konumludur. Onaylı mimari projesine göre 4.normal kat brüt: 145 m², çatı katı 65 m² olup toplamda 210 m² kapalı alana sahiptir. Taşınmazın mimari projesine göre, 4.normal katı 4 oda, salon, wc, kiler, antre duş ve 3 balkon hacimlerinden, çatı katı 2 oda, antre ve banyo hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın normal katında ve çatı katında iç tertibatında değişiklik yapıldığı tespit edilmiştir. Söz konusu değişiklikler rapor ekinde kroki üzerinde gösterilmiştir. Normal katta Taşınmazın çatı katında ~9 m2 kapalı alana eklendi ~27 m2 de teras alanı oluşturulduğu tespit edilmiş ekte gösterilmiştir. Mevcut durumda 4. Normal kat 3 oda, salon, wc, kiler, antre,banyo duş ve 3 balkon hacimlerinden, çatı katı 3 oda, antre, banyo ve teras hacimlerinden oluşmak, 27 m2 teras hariç 219 m2 inşaat alanlıdır.

Taşınmazın tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.