Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Atakum Küçükkolpınar Mahallesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 173m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22383
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
173m2
Ada:
178
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
11
Ruhsat Tarihi:
23/08/2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Küçükkolpınar Mahallesi 649. Sokak Nazmi Kutlu Apt. No:16/2 Atakum /Samsun

Açıklama

Özellikler:  Samsun İli, Atakum İlçesi Küçükkolpınar Mahallesi, 649. Sokak, Nzami Kutlu Apt. No:16/2 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmazın içerisinde bulunduğu ana gayrimenkul, 1033,40m2 arsa üzerinde, 4/C yapı sınıfında, ayrık nizam olarak inşa edilmiş binadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina onaylı projesine göre, 1 bodrum kat + zemin kat + 9 normal kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesinde yapı girişi belirtilmemiş olup vaziyet planı ile kat planı karşılaştırıldığında 649. Sokak cephe hattına göre arka cephe zemin kat seviyesinde yer aldığı görülmüştür. Yapının dış yüzeyleri mantolama üzeri dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina giriş kapısı camlı çelik kapı, balkon korkulukları paslanmaz krom kaplamadır. Ana yapıda 1 adet asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Bina iyi yapısal özelliklerde inşa edilmiştir. Mimari projesine göre yapının 1. bodrum katında enerji odası, çöp odası, su deposu, toplantı odası, zemin katında 2 adet dükkan ile bina girişi, diğer normal katlarında 1 er adet mesken bulunmakta olup ana yapı toplam 11 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Mesken vasıflı, 2 nolu bağımsız bölüm, binanın 2. katında, her katta bir mesken yer alması sebebi ile katta tek taşınmaz konumunda yer almaktadır. Taşınmaz dört cepheli olup ön (güneybatı) cephede 649. Sokak yönüne, diğer cephelerde komşu parseller yönüne bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre antre, mutfak, oturma odası, salon, 3 adet yatak odası, banyo, duş, wc ve 3 adet balkon mahallerinden oluşmakta olup 173 m2 alana sahiptir. Zeminler salon ve odalarda laminant parke, banyo,wc ve mutfakta granit seramik, balkonlarda ise seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı, diğer hacimlerde ise plastik boyalıdır. Islak hacimlerde tavanlar taşyünü asma tavan , diğer odalarda plastik boyalıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapılar ise ahşap panelden mamuldür. Tüm pencereler ahşap görünümlü PVC mamul ve çift camlıdır. Isınma, doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanacak şekilde tesisatlandırılmıştır. Taşınmazın iyi iç hacim özelliklerine sahip olduğu varsayılmıştır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.