Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Sapanca'da 8.694 m2 Fındık Bahçesi

Şirketten 8694m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22086
Metre Kare:
8694m2
Ada:
129
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Memnuniye Mahallesi, 129 Ada 8 Parsel Sapanca/ Sakarya

Açıklama

ÖzelliklerTaşınmaz Sakarya ili, Sapanca ilçesi, Memnuniye Mahallesi, 129 Ada 8 Parsel de konumludur. Parsel kuzeybatı cephesinden yola cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde boş tarlalar, fındık bahçeleri, köy evleri, villa tipi yapılar, siteler ve ormanlık araziler bulunmaktadır. Taşınmaz Sapanca ilçe merkezine 6,8 km mesafededir. Taşınmazın bulunduğu Memnuniye Mahallesinde elektrik, su, telefon gibi temel altyapı hizmetleri verilmekle birlikte yol ve kanalizasyon hizmetleri yeterli değildir. 

Çokgen şekilli olup tam şekli rapor eklerinde belirtilmiştir. Topoğrafik olarak eğimli olup üzerinde fındık ağaçları dikilidir. Taşınmazın halihazırda kuzeybatıda kadastral yola yaklaşık 50 m cephesi bulunmaktadır. Diğer yönlerde komşu parseller ile çevrilidir.

Sapanca Belediyesi İmar Müdürlüğünde yapılan görüşmede, taşınmazın yaklaşık 1725 m2 kısmının E:0,20 Hmax:7 yapılaşma şartıyla konut alanında kaldı, 4270 m2 lik kısmı Park alanı, 1870 m2 lik kısmının diğer tarım alanında kaldığı, kalan 829,82 m2 lik kısmın ise yolda kaldığı bilgisi alınmıştır. Taşınmazın uygulama sonrası yapılaşabilecektir. Alınan bilgiler şifahi olup malik tarafından resmi imar alınması önerilmektedir. Taşınmazın net imar parseline dönüşmesi, yeni oluşacak imar parsellerinin hisseli olma ihtimali bulunmaktadır.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.