Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Osmaniye Kesmeburun Mahallesi'nde Hisseli 6.685 m2 Tarla

Şirketten 6685m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22399
Metre Kare:
6685m2
Ada:
107
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KESMEBURUN MAHALLESİ ÇİRİŞLİ KAŞ MEVKİİ 107 ADA 5 PARSEL MERKEZ/OSMANİYE

Açıklama

Özellikler: Osmaniye İli, Merkez İlçesi, Kesmeburun mahallesi Çirişli Kaş Mevkii, 107 ada 5 parselde konumludur. Taşınmazlara ulaşım için Kadirli İlçe merkezinden Osmaniye il merkezine doğru ilerlenirken yol üzerinde konumlu olan Cevdetiye Mahallesine ulaşılır. Taşınmaz Cevdetiye mahallesi merkezinin yaklaşık 2,00 km kuzeyinde konumludur. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede taşınmaza benzer nitelikteki tarım arazileri bulunmakta olup yapılaşma mahalle merkezlerinde yoğundur.

107 ada 5 parsel 40.114,26 m² yüzölçümüne sahip olup Tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz topografik olarak düz ve az eğimli arazi yapısına sahip olup geometrik olarak amorf formdadır. Taşınmaz tüm yönlerden komşu parsellere cephelidir. Taşınmazın sulaması yakınında bulunan nehirden sağlanabilmektedir. Mahallinde parsel üzerinde herhangi bir yapı unsuru bulunmamaktadır.

Not : -3083 Sayılı Yasanın Uygulama Yönetmeliğinin 24.maddesine göre toplulaştırma alanına alınmıştır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Not : Taşınmaz hisseli olup 1/6'si satılıktır. Hisseye düşen pay 6.685,71 m2'dir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.