Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ortahisar Karşıyaka Mahallesi'nde 276 m2 İskanlı Dubleks Daire

Bankadan 5+2 276m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
21198
Oda Sayısı:
5+2
Metre Kare:
276m2
Ada:
1705
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
15
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
15/08/2007
Konut Tipi:
Çatı Katı
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KARŞIYAKA MAHALLESİ 24 ŞUBAT CADDESİ EFE APT. NO: 9/3 ORTAHİSAR / TRABZON

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Trabzon Ortahisar Karşıyaka Mahallesinde yer almaktadır. Tapı vasfı ' DUBLEKS MESKEN' olup Kat mülkiyetlidir
Taşınmaz binanın 3. Normal+ çatı katında konumlu 3 bağımsız bölüm numaralı dubleks meskendir.  Projesine göre normal katı yaklaşık brüt 135 m2, çatı kat yaklaşık 85 m2 olmak üzere 220 m2 alanlıdır. Ayrıca toplamda 23 m2 alanlı 3 adet teras alanı bulunmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre 2 salon, 5 yatak odası, 2 mutfak, 2 banyo, duş, wc, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.
Taşınmazın üst kata çıkış merdiveninin iptal edildiği, kat sahanlığından kapı açılarak çatı katının ayrı kullanıldığı, çatı katında çatı aralarının açılarak teras alanına dahil edildiği, kuzeybatı cephesinde yaklaşık 1 m2 teras alanı kuzeye doğru büyük inşa edildiği, ayrıca çatı katta yaklaşık 6 m2 kapalı alan büyümesi yapıldığı, çatı arasına merdiven açılarak yaklaşık 50 m2 tek hacimde salon alanı oluşturulduğu belirtilmiştir. Taşınmazın mahalinde çatı katında toplamda 56 m2 büyütülmüş olup mevcut durumda toplam 276 m2 alanlıdır. Ana taşınmazın ısıtma sistemi kombili olup asansör bulunmamaktadır.

Not : Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.