Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ordu Ulubey Akoluk'ta Hisseli 2374 m2 Fındık Bahçesi

Şirketten 2374m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22918
Metre Kare:
2374m2
Ada:
989
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
8/15

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Akoluk Mahallesi, 989 Ada 7 Parsel, Ulubey / ORDU

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ordu İli, Ulubey İlçesi, Akoluk Mahallesi, İn Geriş Mevkii, 989 ada 7 parselde konumlu taşınmaz, 4452,54m² yüzölçümlü olup tapu kayıtlarında ‘’ FINDIK HARMANI’’ vasıflıdır. Taşınmazın imar uygulaması henüz yapılmamış olup, kadastro parselidir. Geometrik olarak dikdörtgene yakın bir forma sahip olan taşınmazın bulunduğu bölgenin topografik yapısı eğimlidir. Taşınmaz komşu parseller ile ve kuzey ve doğu yönlerinden kadastro yoluna sınırdır. Parselin güneydoğu yönünden kuzeydoğu yönüne uzanan kadastro yoluna cephesi yaklaşık 80m olup, kuzeydoğu yönünden kuzeybatı yönüne uzanan kadastro yoluna cephesi yaklaşık 60m’dir. Parselin sınırları belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Parsel üzerinde fındık harmanı ve mahallinde tespit edilen 2 katlı betonarme yapı bulunmaktadır. Yapı dışarıdan yapılan ölçümlere göre brüt 52m2 kullanım alanlı olup, 2. Katı da brüt 52m2 olduğu düşünülmektedir. Yapı toplamda 104m2 kullanım alanlı olduğu düşünülmektedir. Yapı ile ilgili Ulubey Belediyesi’nde herhangi bir resmi evrak kaydı bulunmamakta olup, kadastro paftasında da yapı işli değildir. Yapı yasal durum değerlemesine dâhil edilmemiş olup, mevcut durum değerlemesinde dikkate alınmıştır. Yapının dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalı olup, kullanılmadığı gözlemlenmiştir.

Taşınmazın 8/15 hissesine denk gelen 2.374,688 m2'si satılıktır. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.