1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ordu Gülyalı Yeniköy Mahallesi'nde 552m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 552m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14873
Metre Kare 552m2
Ada 264
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.4
Emsal 2.00

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİKÖY Mahallesi EĞRİKESEKTE Mevkii 264 Ada 7 Parsel GÜLYALI / ORDU

Uzman Görüşü

Ordu-Giresun yoluna cepheli, havalimanına sadece 2 km mesafede, ilçe merkezine yakın, okul, cami, park vb. tüm kamusal ve sosyal donatılara birkaç adım, tek hisseli 552.44 m2 imarlı müstakil arsa; karayoluna cepheli olmaları, ilçe merkezine yakın konumlu olması, deniz manzaralı parsel olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 264 ada 7 parsel numaralı 552,44 m2 alanlı tapu kaydına göre ‘Arsa’ niteliğinde taşınmazdır. Taşınmaz karayolu cephesi düz, güney cephesi hafif eğimli topografik yapıya, düzgün olmayan geometrik yapıya sahiptir. Gülyalı Belediyesi İmar servisinden alınan şifahi bilgiye göre güney cephesinden imar yoluna yaklaşık 17,50 metre, kuzey cephesinden Ordu Caddesine (Karadeniz Sahil Yolu) 8 metre cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı ve ürün bulunmamakta olup doğal bitki örtüsü bulunmaktadır. 

Ulaşım: Gülyalı ilçesinin merkezinde kurulu Yeniköy mahallesinde Ordu Caddesine cepheli olup; yakın çevresinde Merkez Cami, Türk Telekom Şubesi, PTT şubesi, Merkez İlkokulu bulunmaktadır. Gülyalı ilçesinin çarşı olarak tabir edilen mevkiinin 200 metre batıda kalmaktadır.

Not: 1/1000 ölçekli Gülyalı Uygulama İmar Planında karayolunda kalan yaklaşık 185m2 alan konut + ticaret sahasında, arka cephede bulunan 367 m2 alan konut sahasında kalmakta olup, Bitişik nizam 5 kat, ön bahçe mesafesi 5 metre, yan bahçe mesafesi 3,5 metre, TAKS: 0,40 KAKS: 2,00 yapılaşma şartına sahiptir. Gülyalı Belediyesi İmar Müdürlüğü’nden alınan şifahi bilgiye göre taşınmazın karayolu cephesinden yaklaşık 3m2, güney cephesinden yaklaşık 70m2, toplamda 73m2 yola terkinin bulunduğu bilgisi şifahi olarak alınmıştır. Güncel yapılaşma durumunu ilgili belediyesinden temin edebilirsiniz. Lütfen, güncel yapılaşma koşullarını ve yola terk durumlarını resmi dairelerden öğreniniz) 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.