0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Akçaşar Mahallesi'nde 302 m2 Ev Depo ve Arsası

Şirketten 302m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18795
Metre Kare:
302m2
Ada:
0
Parsel:
1634
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
45
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akçaşar Mahallesi, 2003 Sokak Köyiçi Mevki 0 Ada 1634 parsel Altınekin / KONYA

Uzman Görüşü

Taşınmazın geniş kullanımlı olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 0 Ada 1634 Parsel nolu taşınmaz eğimsiz topografyaya sahip arazide konumlu olup kuzey yönde kadastral yola, batı yönde komşu parsele, doğu ve güney yönlerde mera alanına cephelidir. Parselin kuzey yönde ~17,50 m sokak cephesi bulunmaktadır. Fotoğraflarda “A” ile gösterilen ~91 m2 alanlı Ev, “B” ile gösterilen ~52 m2 alanlı Ev, “C” ile gösterilen ~33 m2 alanlı Depo ve “D” ile gösterilen bir kısmı kadastro paftasına işli ~126 m2 alanlı ahır olmak üzere toplamda 302 m2 alanlı yapı bulunmaktadır. Yapılardan “A” ile gösterilen Ev, “C” ile gösterilen Depo ve “D” ile gösterilen Ahır yapıları doğu yönde mera alanına tecavüzlüdür.

Altınekin Belediyesinden alınan şifahi bilgiye göre, taşınmazların yer aldığı parsel, "Kerpiç Ahır ve Avlusu" vasıflı olmasına rağmen 1/1000 ölçekli U.İ.P dışında yer aldığı bilgisi öğrenilmiştir. Konya Büyükşehir Belediyesi alınan şifahi bilgiye göre, taşınmazların yer aldığı parsel, 1/25.000 ölçekli Çevre Düzeni Planına göre "Kırsal Yerleşim Alanı" içerisinde yer almaktadır. Taşınmazlar Belediye sınırları içinde imar planı dışında yer almaktadır.

Taşınmaz mahalle yerleşim merkezinde konumlanmakta olup yakın çevresinde Koçyaka ve Mantar Mahalleleri bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede, dağınık bir yerleşime sahip, çoğunluğu yığma olmak üzere karmaşık yapıda eski müstakil evler bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım asfalt yol ile sağlanmaktadır. Ulaşım mahalle merkezine, toplu taşıma araçları ile ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri oda sayısı bilinmemektedir. Yapılardan “A” ile gösterilen Ev, “C” ile gösterilen Depo ve “D” ile gösterilen Ahır yapıları doğu yönde mera alanına tecavüzlüdür. ( Bina yaşı temsili ortalama yazılmıştır)

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.