0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Dilovası Diliskelesi Mahallesi'nde Hisseli 4 Katlı Bina

Şirketten 6 203m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19794
Oda Sayısı:
6
Metre Kare:
203m2
Ada:
310
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1457/3157
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diliskelesi Mahallesi 733 Sok. No:11 Dilovası/KOCAELİ

Açıklama

Özellikler: Değerleme konusu taşınmaz Kocaeli İli Dilovası İlçesi Diliskelesi Mahallesi 310 Ada 8 Parsel 441,90 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde konumlu tek blok binadır. Projesi bulunmayan yapının dışarıdan gözle yapılan tespitinde yarım bodrum kat + zemin + 1. kat + 2. kat olmak üzere 4 katlı olduğu görülmüştür. her katında birer meskenden 3 adet mesken kullanımlı ancak kat irtifakı kurulmamış bölümden oluştuğu tespit edilmiştir. Binada toplam 3 mesken bulunmaktadır. Ana taşınmazın blok girişi zemin kattan yapılmakta olup giriş kapısı demir doğrama kapıdan yapılmıştır. Yapının , üzerinde bulunduğu parsele imar gelmeden önce kaçak olarak inşa edildiği için yapılaşma koşullarına uygun olmadığı düşünülmektedir. Bina yaşı temsili olarak yazılmıştır.
Not: Taşınmazın toplam yüzölçümü 441,90 m2'dir ve 1457/3157 oranında hissesi satılıktır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.