Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Ödemiş Demirdere Mahallesi'nde Kargir Ev Ve Avlusu

Şirketten 94m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23472
Metre Kare:
94m2
Ada:
185
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

DEMİRDERE MAHALLESİ, DEMİRDERE KÜME EVLERİ SOKAK, NO:32, ÖDEMİŞ/İZMİR

Açıklama

Özellikler:  İzmir İli, Ödemiş İlçesi, Demirdere Mahallesi, Demirdere Küme Evleri Sokak, No:32, 185 Ada 8 Parsel sayılı, 349,33 m² yüzölçümlü "KARGİR EV VE AVLUSU" vasıflı gayrimenkuldür. e konu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul, 349,33m² yüzölçümlü, 185 ada 8 parsel olarak kayıtlı olan Kargir Ev ve Avlusu nitelikli taşınmazdır. Ana gayrimenkul kat mülkiyeti kurulu olmadığından dolayı TKGM Takbis Sisteminden konu mülklere ait mimari projesi bulunmamaktadır. Ödemiş Belediyesin arşivinden parsel üzerinde yer alan yapıya ait proje ve ruhsatların olmadığı bilgisi alınmıştır. Söz konusu taşınmazın geometrik şekli amort şekilli olup, topografik açıdan hafif eğimli bir yapıya sahiptir. Parsel üzerinde cins değişikliği yapılmış projesiz, ruhsatsız ve kadastral paftaya işli olan taş duvar üzeri betonarme yığma tuğla yapı cinsinden, çatısı kiremit kaplamalıdır. İç özellikleri hakkında bilgi verilememiştir. Kadastroda yapılan incelemede kadastral paftaya kat belirtilmeden işlenmiş 94m2 alanlı Kargir Ev, mevcutta yapılan incelemede kargir evin alt katı dam, üst katı konut olduğu tespit edilmiştir. Parsel üzerinde şebeke su ve elektrik mevcut bulunmaktadır. Taşınmaz belediye sınırları dahilindedir. Ödemiş Belediyesi Yapı Kontrol biriminde yapılan sorgulamada taşınmazlara ait Yıkım Kararı, Tutanak vb. herhangi bir olumsuz zabıt bulunmadığı öğrenilmiştir. Bina giriş kapısı demir kapıdır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.