COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi'nde 50 m2 Dükkan

Bankadan 50m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17763
Metre Kare 50m2
Ada 3329
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kemalpaşa Mahallesi 1883. Sokak Bina No:3 Kat:Zemin Dükkan No: 3B Bağcılar/İstanbul

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, zemin katta yer alan 8 bağımsız bölüm No.lu dükkan, 1883. Sokak kuzey yönden yapılan ana bina girişi göre zemin katta ve sağ tarafta kalan kuzey cepheli dükkandır. Dükkan projesine göre 50 m2 kullanım alanlıdır. Dükkanın 1883. Sokağa cephesi yaklaşık 7 metre derinliği yaklaşık 8 metredir. Dükkan tavan yüksekliği yaklaşık 3 metredir.Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Tapu vasfı dükkandır.

Zemin kat 8 No.lu Bağımsız Bölümün bulunduğu bina 332 ada 8 parsel 236,59 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde BK + ZK + 3 Normal Kat + Çatı kattan olarak yaklaşık 2012 yılında inşa edilmiştir. Parsel üzerindeki bina kuzey yönde 1883. Sokağa imar yoluna serbest cepheli olup diğer yönlerden komşu parsele bitişik ve kör cephelidir. Bağcılar Tapu, Belediye ve Web Tapu kayıtlarında 09.01.2012 tarih ve Bila sayılı mimari prosesi incelenmiştir. Binanın Bodrum katında su deposu ve binaya ait ortak alan, Zemin katında 7.8 No.lu dükkanlar ve bina girişi, 1. Normal katında 1, 2 No.lu daireler, 2. Normal katında 3, 4 No.lu daireler ve 3. Normal kat + Çatı katında 5.6 No.lu çatı arası piyesli daireler olacak şekilde binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Vaziyet planında bina girişi ve blok girişleri gösterilmemiş olmasına karşın vaziyet planında yazılı olan ölçüm ile kot kesitlerin karşılaştırılması ile ve binanın simetrik olmayışından dolayı bina girişi tespit edilebilmektedir. Bina girişi kuzey yönden 1883. Sokaktan zemin kattan sağlanmaktadır. Bina içerisinde otopark imkanı bulunmamaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olmadığı binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Binada, ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Bağcılar ilçesi, Kemalpaşa Mahallesi, 1883. Sokak, Dükkan no: 3B dış kapı numaralı binada zemin katta 8 No.lu bağımsız bölüm açık posta adresinde yer almaktadır. (Mahallindeki UAVT kodu 1441978853) Taşınmaza ulaşım Açık olarak, D-100 Karayolu üzerinde Kadıköy-Edirne istikametinde Şirinevler Mevkiine kadar ilerlenerek sağ kolda yer alan Mahmutbey Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde Ateş tuğla Mevkiine kadar ilerlenerek sağ kolda yer alan Hoca Ahmet Yesevi Caddesine dönülür ve Bağcılar Kaymakamlığı kavşağına gelindikten sonra soldan Mehmet Akif Bulvarına dönülür ve cadde üzerinde 250 metre ilerledikten sonra sağdan 1883. Sokağa girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmıştır. Taşınmaza ulaşım Hacı Bektaş Veli ve Mehmet Akif Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve taşınmaza yürüme mesafesinde yer alan Namık Kemal Caddesi ile mümkündür.

Not: 09/01/2012 tarihli mimari projesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.