Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Isparta Eğirdir Göktaş Köyü'nde 2460 m2 Bahçe

Şirketten 2460m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23290
Metre Kare:
2460m2
Ada:
0
Parsel:
167
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Göktaş Köyü, Öteyüz Mevki, 0 Ada 167 Parsel EĞİRDİR/ISPARTA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Isparta ili, Eğirdir ilçesi, Göktaş Köyü sınırları içerisinde, tapunun 0 Ada 167 Parselinde konumlu, 2.460,87 m² yüzölçümlü, BAHÇE vasıflı gayrimenkuldür. Taşınmaz topografik olarak hafif eğimli arazi yapısına sahip olup, geometrik olarak düzgün olmayan amorf forma sahiptir. Taşınmaz doğu yönde; ormanla arasındaki yola, diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir. Parsel üzerinde verim veren ekili ve dikili ürün bulunmayıp, köy yerleşim alanına yakın konumlu olması sebebi ile köy şebeke sulama sisteminden sulu tarıma elverişlidir.  Parsel üzerinde kuzey doğu cephede atıl vaziyette tek katlı yığma depo ( ~60 m2) inşa edildiği tespit edilmiştir. Yapının duvarları briketten örülerek oluşturulmuş olup, çatısı kısmi demir profil üzeri sac kaplıdır.  Parsel mahallinde sınırlarını belirleyici herhangi bir çit, tel örgü, duvar vs. sınırı bulunmamaktadır.

 Konu taşınmaz Beyanlar hanesinde yer alan Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım alanı beyanı ile ilgili, Isparta Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği il Müdürlüğü ile yapılan görüşmede, Taşınmazın Eğirdir Gölü koruma alanında kalması sebebi ile parsel üzerine; her türlü inşaii ve fiziki müdahalede (yapı yapma, üzerine yapılacak tarım faaliyeti ağaç dikme vb.) ilgili kurumdan görüş onayı alınması gerekmektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.