1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çanakkale Merkez Temel City Sitesi'nde 81 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 81m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18024
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 81m2
Ada 1110
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 31/03/2017
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İsmetpaşa Mah. Piri Reis Cad. 56. sok, Temel City Sitesi, B blok zemin kat 14B/6 MERKEZ / ÇANAKKALE

Uzman Görüşü

Çanakkale - Balıkesir Yolu`na yürüyüş mesafesinde, toplu taşıma araçlarının çalıştığı güzergah üzerinde, Brüt 81.00 m2 İSKANLI BAHÇE KAT DAİRE olması sebebiyle avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Temel City B blok 6 bağımsız bölüm numaralı mesken bulunduğu binanın zemin katında konumlu olup bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Onaylı kat irtifakına esas mimari projesine göre taşınmaz 2 adet oda, salon, mutfak, banyo, hol ve teras bölümlerinden ibaret olup yaklaşık brüt 68 m2 + 13 m2 teras kullanım alanına sahiptir. Toplam 81 m2'dir. Bina giriş kapısı çelik çerçeveli şifreli cam kapıdır. Bina dış cephesi dış cephe boyalı ve mantolanmalı vaziyettedir. Parsel çevresinin bahçe duvarı ile çevrili vaziyette olduğu görülmüştür. Parsel çevre düzenleme çalışmalar tamam vaziyette olup site de açık otopark, çocuk oyun alanı ve kamelya bölümü mevcuttur.

Ana taşınmaz üzerinde kat irtifakı tesisli betonarme yapı tarzında 3/B yapı grubunda bodrum + zemin + 7 normal kat olarak inşa edilmiş olan 2 adet blok bulunmaktadır. Bloklar A ve B olarak isimlendirilmiştir. Taşınmazın bulunduğu site ise Temel City 1. Etap olarak anılmaktadır

Ulaşım:  Taşınmaz Çanakkale ili, Merkez ilçesi, İsmetpaşa mahallesi, 56.Sokak No:14/B D:6 posta adresinde konumludur. Konu taşınmaza ulaşım; Araç muayene istasyonu önünden geçen İzmir Caddesi üzerinde yaklaşık olarak 500 metre devam edilip sağa dönülerek Astsubay Şerafettin Şengören caddesine katılım sağlanır. Bu cadde üzerinde yaklaşık 75 metre devam edilip sola dönülerek 56. sokağa katılım sağlanır. Bu sokak üzerinde ise yaklaşık olarak 150 metre devam edilip yolun sağ kolunda kalan değerleme konusu taşınmazın bulunduğu siteye varılır. Taşınmazın bulunduğu bölgede benzer özelliklere sahip 6­8 katlı genelde site içi yapılaşmalar mevcuttur. Bölge yeni gelişim bölgesi olduğundan çok sayıda inşaat çalışması devam eden taşınmaz bulunmaktadır. Bölgede eğitim kurumları sosyal donatı alanları mevcuttur. Taşınmaz toplu taşıma araçları güzergahına yürüme mesafesindedir. Bölgenin teknik alt yapı çalışmaları tamam vaziyette olup taşınmazın kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: Taşınmaz üzerinde '2565 SAYILI KANUNUN 28. MADDESİ GEREĞİ 06/02/2007 TARİHLİ BAKANLAR KURULU KARARINA İSTİNADEN YABANCI GERÇEK KİŞİLERE VE TÜZEL KİŞİLERE SATILAMAZ. SINIRLI VE AYNI HAK TESİS EDİLEMEZ' beyanı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Arslanca Mahallesi'nde kayıtlıdır. Yapılan görüşmede taşınmazın bulunduğu B blok için düzenlenmiş olan 31/03/2017 tarihli ve 109 sayılı yapı kullanım izin belgesi(iskan) alındığı bilgisi edinilmiştir

.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.