COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çanakkale Merkez Hamdibey Mahallesi'nde 3+1 Teraslı Daire

Bankadan 3 + 1 146m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17078
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 146m2
Ada 512
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hamdibey Mahallesi, Damla Sokak, No:5B, D:1 Kepez-Merkez/Çanakkale

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı "mesken" bulunduğu B bloğun zemin katında yer almakta olup, bina girişine göre sol kolda yer almaktadır. Taşınmazın onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon,+mutfak, banyo, duş, hol, giyinme odası, balkon ve terastan ibaret olup, yaklaşık 127 m2 + 19 m2 teras brüt alanlıdır. toplam terasla birlikte 146 m2 kullanım alanı vardır.

512 ada 4 parsel sayılı 4812,71 m2 alanlı arsa vasıflı taşınmaz üzerinde; kat irtifakı tesisli, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında 3/B yapı grubunda A ve B blok olmak üzere 2 adet binadan oluşmakta olan site bulunmaktadır. B blok zemin+ 3 normal kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu B blok mimari projesine göre zemin katta 1,2,3,4 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1. katta 5,6,7,8 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. katta 9,10,11,12 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3. katta 13,14,15,16 bağımsız bölüm numaralı meskenler olmak üzere toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dışı dış cephe boyalı ve mantolamadır. Merdiven ve merdiven sahanlıkları mermer kaplamadır. Taşınmazda asansör bulunmaktadır. Çınar Pare Evleri olarak adlandırılan blokların etrafı duvarla çevrilmiş olup parsel içinde yapay şelale bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı 514 ada 4 parsel numaralı taşınmazın etrafı bahçe duvarı ile çevrili olup, site içerisinde çocuk oyun alanı, basketbol/futbol sahası, açık yüzme havuzu, açık otopark ve güvenlik kabini bulunmaktadır. Site içerisinde çevre düzenlemesi yapılmıştır. 

Ulaşım: Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi önünden geçen Rauf Denktaş caddesini kullanarak yaklaşık 900 metre devam edilip sola dönülür ve Fatih Caddesine katılım sağlanır. Bu cadde üzerinde yaklaşık 500 metre devam edip sağa dönülerek Damla sokağa girilir. Bu sokak üzerinde 100 metre devam edip yolun sağ kolunda kalan taşınmazın bulunduğu Çınar Pare Sitesine varılır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.