Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çanakkale Lapseki'de 2 Adet Mesken

Şirketten 2 + 1 133m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22109
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
133m2
Ada:
87
Parsel:
88
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
39
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
1-2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Gazi Süleyman Paşal Mahallesi, Maraşal Fevzi Çakmak Caddesi, No:65, K: Zemin D:1 ile Kat: 1, D:2

Açıklama

Özellikler:  Mülkün yer aldığı ana gayrimenkul 250,40 m2 arsa üzerinde Zemin + 1 Normal kat olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Konu taşınmaz yığma yapı tarzında inşa edilmiş eski binadır. Zemin katta; 1 Nolu BB ve 1. Katta; 2 BB Nolu meskenler olmak üzere her katta 1' er mesken olmak üzere 2 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Dış cephe kaplaması düz sıva üzeri boyadır. Çatı tipi ahşap oturtma çatı üzeri eternettir. Binanın bulunduğu bölgede bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Bina girişi her kat için ayrı, doğu cepheden ve dışardan verilmiştir. Vaziyet planında bina girişi işli değildir. Ancak katta tek daire olması sebebiyle bağımsız bölüm bazında kat ve konum tespiti yapılabilmektedir.

1/2 arsa paylı 1 b.b. nolu taşınmaz, Zemin katta konumludur. Onaylı mimari projesinde yapılan incelemeye göre; Salon, mutfak, 2 oda, banyo, hol, WC-Lavabo hacimlerinden oluşmaktadır ve yaklaşık brüt 63m2 kullanım alanlıdır

1/2 arsa paylı 2 b.b. nolu taşınmaz, 1. katta konumludur. Onaylı mimari projesinde yapılan incelemeye göre; Salon, mutfak, 2 oda, banyo, hol, WC-Lavabo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır ve yaklaşık brüt 68 m2 kullanım alanlıdır. 1. Katında ön cephede yer alan balkon alanının 2m2 büyütülmüş olduğu görülmektedir. Konu taşınmaz mahallinde yapılan incelemede toplam 70 m2 alanlıdır. Taşınmaz sokak manzarasına sahiptir. 

Not :Özel ve askeri güvenlik bölgesi alanında kalmaktadır. Bakanlar Kurulu Kararına istinaden yabancı gerçek kişilere ve tüzel kişilere satılamaz. Sınırlı ve aynı hak tesis edilemez. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.