COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çanakkale Lapseki Cumhuriyet Mahallesinde Kiracılı 2+1 83 m2 Daire

Şirketten 2 + 1 83m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 10876
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 83m2
Ada 2
Parsel 185
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 17/12/1996
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çanakkale İli, Lapseki İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Başak Sokak, No:5 ,K:1, D: 4

Açıklama

Ulaşım:  Çanakkale İli, Lapseki İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Başak Sokak, No:5 ,K:1, D: 4 posta adresinde konumlu meskendir. Taşınmaza ulaşım; Lapseki Belediyesi'nin cepheli olduğu Atatürk Caddesi boyunca güneybatı yönünde 350 m. ilerlenir, sağa Pamuk Sokağa girilir. Pamuk Sokak boyunca 100 metre ilerlenir, Başak Sokak ile Pamuk Sokak kesişimindeki konu taşınmaza ulaşılmış olunur. Konu taşınmaz Lapseki Belediyesi'ne yaklaşık 400 metre, çarşı merkezine yaklaşık 450 metre mesafededir.

Özellikler: 4 bb nolu taşınmaz,1.katta bina girişine göre sol tarafta konumludur. Taşınmaz tasdikli mimari projesinde yapılan incelemeye göre; Salon,mutfak,2 oda, banyo, hol, balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 83 m2 kullanım alanlıdır. Yerinde yapılan fiziki kontrollere göre, taşınmaz projesine konum ve alan olarak uyumlu olup mimari yerleşim olarak uyumsuzdur. Projesine aykırı olarak, balkonlu oda hacmi mutfak, mutfak hacmi oda olarak tefriş edilmiştir. Yapılan proje hilafları geri dönüştürülebilir niteliktedir. Söz konusu taşınmazın zeminleri salon ve odalarda seramik parke ve ıslak hacimleri seramik kaplı, iç kapıları ahşap kapı ve dış kapısı çeliktir. Pencereleri PVC olup içi saten boya ile boyanmıştır.

Mülkün yer aldığı bina yeni olup 187,82 m2 alanlı arsa üzerine inşa edilmiştir. Konu taşınmazın bulunduğu bina, zemin kat ve 3 normal kattan oluşmakta olup zemin katta 2 adet mesken, bina girişi, 3 katta da 2 şer mesken olmak üzere toplamda 8 bağımsız bölümden oluşan binadır. Bina girişi batı yönden zemin kattan sağlanmaktadır.Değerleme konusu meskenin bulunduğu binada, merdivenler mermer kaplama ve kaplama , giriş kapısı demir mamuldür. Konu taşınmazın çevre düzenlemesi ve altyapısı tamdır. 

Not: 17.12.1996 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın satış fiyatına %5 KDV oranı dahildir.