COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çanakkale Lapseki Cumhuriyet Mahallesinde Kiracılı 2+1 83 m2 Daire

Şirketten 2 + 1 83m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 10876
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 83m2
Ada 2
Parsel 185
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 17/12/1996
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çanakkale İli, Lapseki İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Başak Sokak, No:5 ,K:1, D: 4

Açıklama

Ulaşım:  Çanakkale İli, Lapseki İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Başak Sokak, No:5 ,K:1, D: 4 posta adresinde konumlu meskendir. Taşınmaza ulaşım; Lapseki Belediyesi'nin cepheli olduğu Atatürk Caddesi boyunca güneybatı yönünde 350 m. ilerlenir, sağa Pamuk Sokağa girilir. Pamuk Sokak boyunca 100 metre ilerlenir, Başak Sokak ile Pamuk Sokak kesişimindeki konu taşınmaza ulaşılmış olunur. Konu taşınmaz Lapseki Belediyesi'ne yaklaşık 400 metre, çarşı merkezine yaklaşık 450 metre mesafededir.

Özellikler: 4 bb nolu taşınmaz,1.katta bina girişine göre sol tarafta konumludur. Taşınmaz tasdikli mimari projesinde yapılan incelemeye göre; Salon,mutfak,2 oda, banyo, hol, balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 83 m2 kullanım alanlıdır. Yerinde yapılan fiziki kontrollere göre, taşınmaz projesine konum ve alan olarak uyumlu olup mimari yerleşim olarak uyumsuzdur. Projesine aykırı olarak, balkonlu oda hacmi mutfak, mutfak hacmi oda olarak tefriş edilmiştir. Yapılan proje hilafları geri dönüştürülebilir niteliktedir. Söz konusu taşınmazın zeminleri salon ve odalarda seramik parke ve ıslak hacimleri seramik kaplı, iç kapıları ahşap kapı ve dış kapısı çeliktir. Pencereleri PVC olup içi saten boya ile boyanmıştır.

Mülkün yer aldığı bina yeni olup 187,82 m2 alanlı arsa üzerine inşa edilmiştir. Konu taşınmazın bulunduğu bina, zemin kat ve 3 normal kattan oluşmakta olup zemin katta 2 adet mesken, bina girişi, 3 katta da 2 şer mesken olmak üzere toplamda 8 bağımsız bölümden oluşan binadır. Bina girişi batı yönden zemin kattan sağlanmaktadır, meskenin bulunduğu binada, merdivenler mermer kaplama ve kaplama , giriş kapısı demir mamuldür. Konu taşınmazın çevre düzenlemesi ve altyapısı tamdır. 

Not: 17.12.1996 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın satış fiyatına %5 KDV oranı dahildir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.