COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çanakkale Eceabat Kemalpaşa Mahallesi'nde 3 Katlı Bina ve Arsası

Bankadan 9 377m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15487
Oda Sayısı 9
Metre Kare 377m2
Ada 250
Parsel 12
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 23/10/2000
Ruhsat Tarihi 16/09/1994
Arsa Yüzölçümü 829

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KEMALPAŞA MAHALLESİ, CUMHURİYET CADDESİ, NO:95/1­2­3 ECEABAT / ÇANAKKALE

Uzman Görüşü

Cumhuriyet Caddesi üzerinde konumlu, sahile bir kaç adım, 829m2 tam hisseli arsa üzerinde, 377.00 m2 kapalı alanlı müstakil bina; ana cadde üzerinde olması, ticari potansiyelin orta yoğunlukta olduğu bölgede olması, bölgede altyapı olanaklarının tam olması ve 1 ve 2. normal katların iskânlı olması avantajları ön plana çıkmaktadır.

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmazın bulunduğu 250 Ada 12 Parsel 829,00m² yüz ölçüme sahip olup "AVLULU KARGİR EV" niteliğindedir. Parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında bitişik olarak zemin+ 2 normal kattan oluşacak şekilde inşa edilmiş mevcut bina ve odunluk binası bulunmaktadır. Antre, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, ayrı wc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Dışarıdan yapılan gözlemlere göre proje harici olarak normal katlara 15'er m2 2 adet balkon yapılmış olup, yapının toplam mevcut alanı 300 m2 kabul edilmiştir. taşınmazın zemin katta 121 m², 1 ve 2.normal katlarda 128'er m² olmak üzere toplam 377 m² alanlı olduğu belirtilmiştir ancak dışarıdan yapılan ölçümlere göre taşınmazın mevcut alanının zemin katta 90 m2, 1.katta ve 2.katta 105'er m2 olduğu tespit edilmiştir. Odunluk (yaklaşık brüt 30m2): ahşap ve briket olarak imal edilmiş olup, ekonomik ömrünü doldurmuştur. Binanın kuzeydoğu cephesinden ve zemin kat seviyesinden girişi bulunmaktadır. Bina içerisinde kat sahanlıkları ve merdivenler brüt beton olup demir korkulukludur. Söz konusu taşınmaza zemin kat seviyesinden ve cadde üzerinden giriş yapılabilmektedir. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bahçe çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yapılmamıştır. Parsel etrafı komşu parsellerden kısmen ayrılmıştır. Binada asansör mevcut olmayıp ısınma soba ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Çanakkale İli, Eceabat İlçesi, Kemalpaşa Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi üzerinde konumlu 95/1­2­3 dış kapı numaralı müstakil üç katlı binadır. Taşınmaza Turgut Özal Caddesi üzerinden Cumhuriyet Caddesine girilip yaklaşık 180m sonra sağda caddeye cepheli olan binaya gelinerek ulaşılmaktadır. Yakın çevresinde orta gelir grubuna yönelik 4­5 katlı binalar, işyerleri, emniyet müdürlüğü, öğretmen evi, ilkokul, iskele, fabrikalar ve merkez cami bulunmaktadır. Konu gayrimenkullere toplu taşıma araçları ve özel araçla ulaşım imkanı bulunmaktadır. Taşınmazların çevresi konut bölgesi olarak şekillenmiştir. Gelişmeye devam etmekte olan bir bölge konumunda olup alt yapı çalışmaları tamamlanmıştır. Bölgede teknik ve sosyal altyapı hizmetleri tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden iyi derecede istifade edilmektedir

Not: 16/09/1994 tarihli tapı ruhsatı ve 23/10/2000 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.  Taşınmaz mevcutta 377 m2 olup, projesine göre  toplam 270 m² kullanım alanlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.