COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çanakkale Ayvacık Kozlu Köyü'nde Bahçeli Taş Ev

Bankadan 3 78m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16667
Oda Sayısı 3
Metre Kare 78m2
Ada 157
Parsel 4
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 202

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kozlu Köyü Köyiçi Mevkii,No:108 Kozlu Ayvacık / Çanakkale

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Çanakkale ili, Ayvacık ilçesi, Kozlu Köyü, Köyiçi Yolu No:108 adresinde konumlu olup tapuda Çanakkale ili, Biga Ayvacık ilçesi, Kozlu Köyü 157 ada, 4 parselde kayıtlı, 202,39 m2 yüzölçümlü, avlulu kargir ev ve dam vasıflı taşınmazdır.  Güneydoğu cephede yaklaşık 78 m2 alanlı tadilat yapılmış taş ev mevcuttur. Taş evin girişi köyün içinden geçen anayola ve köy meydanı denilebilecek köy merkezinden geçen yola cephelidir. Ev, 2 oda 1 salon, mutfak, banyo ve 3 balkondan oluşmaktadır. Taşınmazın Kuzeybatı cephesinde Dam vasıflı kayıtlı yaklaşık 50 m2 alana sahip yapı mevcuttur. 128 m2 kapalı alan vardır.

Konu taşınmazın yer aldığı parsel uzun ince ve girintili, çıkıntılı Amorf formda olup herhangi bir geometrik şekilde benzerlik taşımamaktadır. Topografik olarak ise düz yapıdadır. Parselin boyu yaklaşık 30 metre, genişliği 2.5 metre ve 14 metre arasında değişmektedir. Parselin içindeki tadilat görerek yeni taş ev vasfı kazandırılmış yapıya giriş güneybatı köy içi yolu içinden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Kozlu Köyü Köyiçi Mevkii,No:108 Kozlu Ayvacık / Çanakkale adreslidir.

Not: Cins Tahsis vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın tapu vasfı Avlulu Kagir Ev ve Dam'dır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.