0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Saner İş Merkezi İçinde 2 Adet Ofis

Bankadan 69m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19002
Metre Kare:
69m2
Ada:
5812
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
46
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
05.11.1976
Bağımsız Bölüm:
40, 41
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

TUZPAZARI Mah. Cumhuriyet Cad. Saner İş Merkezi, B Blok, No: 101/206-207 OSMANGAZİ / BURSA

Açıklama

BURSA OSMANGAZİ İŞ MERKEZİ'NDE 2 ADET OFİS

Özellikler: Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Tuzpazarı Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Saner İş Merkezi içinde konumlu 40 ve 41 bağımsız bölüm nolu dükkanlardır. Taşınmazlar ofis kullanımında olup, 3,50 m cadde cephesi bulunmaktadır. Taşınmazlar projesinde ve mahallinde tek hacimden oluşmaktadır. 40 nolu bağımsız bölüm 35 m2, 41 nolu bağımsız bölüm 34 m2 olmak üzere toplam brüt 69 m2 kullanım alanlıdır.

Bölge şehrin en merkezi yerinde konumlu olup, eski yerleşim yerlerinden biridir. Cumhuriyet Caddesi araç trafiğine kapalı olup, yaya tarfiği yoğundur. Cadde üzerinden hafif raylı sistem geçmektedir. Ticari faaliyetler yoğundur. Saner İş Merkezi Cumhuriyet Caddesi ile İsmail Hakkı Sokak köşesindedir. Zemin katında dükkanlar, üst katlarında ise ofisler bulunmaktadır. Üst katlar, caddedeki yaya trafiğine rağmen tam dolulukta olmayıp, doluluk oranı %40 civarındadır. Taşınmazlara, çeşitli toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Taşınmazlara yakın planda, kapalı çarsı, Ulu Camii, Sönme İş Hanı ve çeşitli iş kollarından küçük ticari işletmeler yer almaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın yer aldığı parsel aynı ada 6, 12 ve 11 nolu parsellere toplam 23,24 m2 tecavüzlüdür. Osmangazi Belediye Başkanlığının 21/06/2012 tarih 11596/33880 sayılı yazısı gereği katılım payı beyanı vardır. Taşınmaz tapuda Orhanbey Mahallesi'ne kayıtlıdır. 05.11.1976 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapu vasfı dükkan olup, ofis olarak kullanılmaktadır. 41 nolu bağımsız bölüm 12/06/1978 tarihli Kültür ve Tabiat Varlıklarının Belirtilmesi üzerine "eski eserdir" ve 1. ve 2. Grup Harçtan Muaftır. Dükkanlar birleşik kullanılmaktadır. 2 ayrı tapu ile satılmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.