COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Osmangazi Şehreküstü Mahallesinde 30m2 Büro

Bankadan 30m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13811
Metre Kare 30m2
Ada 6006
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 40
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 29
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 0

Adres

Şehreküstü Mahallesi, 11. Değirmen Sokak, İnci Han, No:4, Kat:1, Büro No:29 Osmangazi / Bursa

Açıklama

Gayrimenkul no: 100816661

Özellikler: Taşınmaz projesine göre 1. Normal katta, yerindeki c girişe göre ortada konumlu olan bürodur. Taşınmaz projesine göre tek hacim büro alanından oluşmakta olup yaklaşık brüt 30m2 kullanım alanına sahiptir.
  Gayrimenkul, 398,56 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde bitişik nizamda inşa edilmiş tek kütleden oluşmaktadır. Parsel, kuzey cephesinde küstü sokak, batı cephesinde sevinç sokak, güney cephede ise 11.değirmen sokak üzerine cepheli vaziyettedir. Ana taşınmaza yasal durumda kuzey, güney ve batı cephelerinden olmak üzere toplam 4 adet giriş bulunmaktadır. Kuzey cephedeki giriş 1 bodrum katta yer alan pasaj girişi için, batı cephesinde 2 adet, güney cephesinde de 1 adet giriş bulunmakta olup zemin ve normal katlara geçiş sağlanmaktadır. Ana taşınmazın zemin ve normal katlarına giriş sağlayan ana giriş kapıları mahallinde a, b ve c girişler olarak adlandırılmıştır. A giriş kuzeybatı cephe, b giriş güneybatı cephede ve c giriş güney cephede yer almaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina, 2 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Binada, 2. Bodrum katta 12 nolu özel depo, kalorifer ve sığınak alanları, 1. Bodrum katta 11 adet dükkan alanı, zemin katta 2 adet mesken, 3 adet dükkan, 3 adet büro ve 1 adet çay ocağı, diğer normal katların her birinde ise 3 er adet mesken, 4 er adet büro alanı bulunmakta olup, binada toplam 42 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Ana taşınmaza giriş 1.bodrum kat ile zemin kat seviyelerinden olmak üzere ve sokak cephesinden sağlanmaktadır. Ana taşınmazda yasal durumda 1. Bodrum katta yer alan yer alan pasaj giriş-çıkışı ve bazı bağımsız bölümler birleştirilerek mevcut durumda tek bir hacim olarak kullanılmaktadır.

Ulaşım: Taşınmazın Posta Adresi: Şehreküstü Mahallesi, 11. Değirmen Sokak, İnci Han, No:4, Kat:1, Büro No:29 (Yerinde: 102) Osmangazi / Bursa Şeklindedir.

Not: